притисни ентер »

Јелена Томашевиќ секоја година изгледа поубаво и помладо, а тајната е во ова!
Јелена Томашевиќ секоја година изгледа поубаво и помладо, а тајната е во ова!

Јелена Томашевиќ секоја година изгледа поубаво и помладо, а тајната е во ова!

Популарниот „но мејк ап – мејк ап“ или нашминкана, но толку суптилно што изгледа сосема природно им е омилен бјути-тренд на припадничките на понежниот пол оваа есен, а Јелена Томашевиќ ваквиот изглед го негува со години. View this post on Instagram A post shared by Jelena Tomasevic Bosiljcic (@jelenatomasevic_official) Таа на публиката ѝ откри како