притисни ентер »

Лето обоено во лаванда - пастелен тренд кој ќе сакате да го носите
Лето обоено во лаванда - пастелен тренд кој ќе сакате да го носите

Лето обоено во лаванда - пастелен тренд кој ќе сакате да го носите

Без разлика дали ќе се одлучите за панталони, кошула, сако или здолниште, задолжително одберете барем едно парче во боја на лаванда. Оваа пастелна боја е вистински моден погодок за сезоната Пролет/Лето 2019. Подготвени за нова пастелна магија? Инспирацијата изгледа вака: (О)Милена | Црнобело