притисни ентер »

“Пукна тиквата” помеѓу Шон Пен и 32-години помладата Лејла: По само една година брак, таа поднела документи за развод
“Пукна тиквата” помеѓу Шон Пен и 32-години помладата Лејла: По само една година брак, таа поднела документи за развод

“Пукна тиквата” помеѓу Шон Пен и 32-години помладата Лејла: По само една година брак, таа поднела документи за развод

Сопругата на Шон Пен, 29-годишната актерка Лејла Џорџ поднесе документи за развод по само една година брак. Актерката и филантроп Лејла Џорџ, чие родено име е Лејла Д’Онофрио, по само една година во официјализиран брак со актерот Шон Пен поднесе барање за развод до Врховниот суд во Лос Анџелес според официјалните судски документи. Австралиско-американската

Шон Пен се разведува по трет пат, младата сопруга го остави по година ипол брак

Шон Пен се разведува по трет пат, младата сопруга го остави по година ипол брак

Глумецот Шон Пен се разведува со актерката Лејла со која беше година ипол во брак. Таа има 29 години и е само неколку месеци помлада од неговата  30. годишна ќерка Дилан Пен, а две години постара од неговиот син Хопер, 27. Парот последен пат беше виден заедно на 1 август додека пазареа во супермаркетот „Павилјонс“ по ручекот во „Малибу“. Не е познато

Шон Пен се разведува по трет пат, младата сопруга го остави по година ипол брак

Шон Пен се разведува по трет пат, младата сопруга го остави по година ипол брак

Глумецот Шон Пен се разведува со актерката Лејла со која беше година ипол во брак. Таа има 29 години и е само неколку месеци помлада од неговата  30. годишна ќерка Дилан Пен, а две години постара од неговиот син Хопер, 27. Парот последен пат беше виден заедно на 1 август додека пазареа во супермаркетот „Павилјонс“ по ручекот во „Малибу“. Не е познато

Шон Пен се разведува по трет пат, младата сопруга го остави по година ипол брак

Шон Пен се разведува по трет пат, младата сопруга го остави по година ипол брак

Глумецот Шон Пен се разведува со актерката Лејла со која беше година ипол во брак. Таа има 29 години и е само неколку месеци помлада од неговата  30. годишна ќерка Дилан Пен, а две години постара од неговиот син Хопер, 27. Парот последен пат беше виден заедно на 1 август додека пазареа во супермаркетот „Павилјонс“ … Continue reading Шон Пен се разведува

Шон Пен се разведува од 32 години помладата сопруга по една година брак

Шон Пен се разведува од 32 години помладата сопруга по една година брак

Сопругата на Шон Пен, Лејла Џорџ, поднесла барање за развод во суд во Лос Анџелес по само една година брак, објави сајтот Ти-Ем-Зи. Пен и 32 години помладата австралиска актерка, која е ќерка на актерот Винсент Д‘Онофрио, се венчаа во јули 2020 на интимна церемонија, на која присуствувале само неколку луѓе. Двократниот оскаровец ја почнал врската со

По само една година „пукна тиквата“ помеѓу Шон Пен и 32-години помладата Лејла

По само една година „пукна тиквата“ помеѓу Шон Пен и 32-години помладата Лејла

По само една година „пукна тиквата“ помеѓу Шон Пен и 32-години помладата Лејла С.Б. Пред 2 минути Фото: Профимедиа Сопругата на Шон Пен, 29-годишната актерка Лејла Џорџ поднесе документи за развод по само една година брак. Актерката и филантроп Лејла Џорџ, чие родено име е Лејла Д’Онофрио, по само една година во официјализиран брак со актерот Шон Пен

Шон Пен се разведува од 32 години помладата сопруга по само една година брак

Шон Пен се разведува од 32 години помладата сопруга по само една година брак

Австралиската актерка во петокот поднела барање за развод од 61-годишниот актер во Високиот суд во округот Лос Анџелес. Шон и Лејла биле во брак една година. Причината за нивната разделба во моментов не е позната. Шон и Лејла биле во врска од 2016 година. Откриено е дека тајно се венчале во август 2020 година, кога активистката Ирена Медавој им честиташе

Шон Пен, врсник со таткото на неговата девојка, ама ни оваа не ја сака

Шон Пен, врсник со таткото на неговата девојка, ама ни оваа не ја сака

Двојниот оскаровец Шон Пен (60) уживаше во романсата со младата актерка, инаку ќерка на Винсент Донофри, ѕвездата од хит-серијата „Закон и ред“. Нејзиниот татко е врсник со Пен, а нејзината мајка, италијанско-австралиската актерка Грета Скаки е само една година помлада од славниот актер. Шон и Лејла наводно беа во врска две години, а често летуваа

НЕМА СРЕЌА ВО ЉУБОВТА: „Вечниот бунтовник“ се разведува по само 15 месеци брак

НЕМА СРЕЌА ВО ЉУБОВТА: „Вечниот бунтовник“ се разведува по само 15 месеци брак

Холивудскиот заводник и вечниот бунтовник актерот Шон Пен се разведува и ова му е трет пропаднат брак. Пен (61) се разведува од својата 29-годишна сопруга австралиската актерка Лејла Џорџ, по само 15 месеци, пренесува магазинот „Пипл“. Австралиската актерка во петокот поднесе барање за развод од 61-годишниот актер во Високиот суд во округот Лос Анџелес