притисни ентер »

Дневен Хороскоп (11.10) Среда
Дневен Хороскоп (11.10) Среда

Дневен Хороскоп (11.10) Среда

ОВЕН Не очекувајте да имате големи пресврти на деловно поле денес. Можеби не се сложувате најдобро со саканата личност и вашиот однос постојано се влошува. Проблеми со варењето. БИК Ве очекува поволен период за работа. Може да се надевате на многу значајно подобрување. Можеби конечно наоѓате компромис и со партнерот некои работи се подобруваат. Намалете

Дневен хороскоп за 10 октомври

Дневен хороскоп за 10 октомври

Овен Ви претстојат бурни моменти кога е во прашање работата. Внимавајте како се однесувате со вашите соработници и претпоставени и не паѓајте на нивните провокации. Обидете се да смените дел од вашите работни навики. Ви смета и длабоко сте повредени од односот на партнерот кон вас. Довербата е целосно нарушена. Внимавајте на здравјето, затоа што во

Дневен хороскоп за 10 октомври

Дневен хороскоп за 10 октомври

Овен Ви претстојат бурни моменти кога е во прашање работата. Внимавајте како се однесувате со вашите соработници и претпоставени и не паѓајте на нивните провокации. Обидете се да смените дел од вашите работни навики. Ви пречи и длабоко сте повредени од односот на партнерот кон вас. Довербата е целосно нарушена. Внимавајте на здравјето, затоа што во

Дневен хороскоп за четврток (10. октомври 2019)

Дневен хороскоп за четврток (10. октомври 2019)

ОВЕН Работa: Очекувајте мали компликации кога е во прашање вашата работа. Ве очекува период на промени. Љубов: Партнерот покажува дека нема доволно доверба во вас, а ви смета таквиот негов став и ве навредува. Здравје: Можно е да сте под стрес. БИК Работа: Ако сте без работа, може да очекувате дека во следниот период ќе имате прилика тоа да се промени

Дневен хороскоп за 10. октомври 2019 година

Дневен хороскоп за 10. октомври 2019 година

Вага 24.9.-23.10 Љубов Ќе си признаете себеси дека би можело да биде и подобро , но денеска не е ден кога сте подготвени да дадете се од себе . Затоа не правете драма. Кариера Пуштете им на другите , а особено на надредените , да ги покажат своите планови. Вие не сте судија , туку доброинамерен соработник. Здравје и совет Вежбајте дисциплина. Шкорпија

Дневен хороскоп за четврток (10. октомври 2019)

Дневен хороскоп за четврток (10. октомври 2019)

ОВЕН Работa: Очекувајте мали компликации кога е во прашање вашата работа. Ве очекува период на промени. Љубов: Партнерот покажува дека нема доволно доверба во вас, а ви смета таквиот негов став и ве навредува. Здравје: Можно е да сте под стрес. БИК Работа: Ако сте без работа, може да очекувате дека во следниот период ќе имате прилика тоа да се промени

Хороскоп: Што велат ѕвездите за денес

Хороскоп: Што велат ѕвездите за денес

ОВЕН: Практични и по малку конзервативни, работите во остварување на своите планови: сега повеќе сакате да напредувате постепено, отколку да брзате и да го користите темпото на кое што сте навикнати. Планирате, носите одлуки и се организирате сѐ до најситниот детал, за што ќе бидете праведно наградени. БИК: Започнувате нова фаза, со која што ќе ги

Дневен хорскоп

Дневен хорскоп

ОВЕН Ве очекуваат мали потешкотии-компликации во вашата работа. Ве очекува период на промени. Вашиот партнерот манифестира недовреба кон вас, а вам ви пречи неговиот став и тоа ве навредува. Можеби сте под стрес. БИК Доколку сте без работа, може да очекувате дека наредниот период ќе имате можност да се промени ситуацијата. Дојде време максимално да

Одличен ден за Овенот, нови вести за Бикот: Дневен хороскоп (10.10.2019)

Одличен ден за Овенот, нови вести за Бикот: Дневен хороскоп (10.10.2019)

ИЗВОР Скопје24 | октомври 10, 2019 ОВЕН Ве очекува добра атмосфера со соработниците. Заедно можете да остварте позитивни пресврти. Можноста да влезете во нова врска наскоро се отвора. Ќе бидете задоволни од љубовните промени. Нема проблем со здравјето. БИК Некои нови вести наскоро ќе слушнете, а тие информации кои доаѓаат до вас се пресудни за значењето

ДНЕВЕ ХОРОСКОП: Повoлeн ден за Ракот, мали неcoглаcyвања за Шкорпијата

ДНЕВЕ ХОРОСКОП: Повoлeн ден за Ракот, мали неcoглаcyвања за Шкорпијата

ОВЕН Работa: Очекувајте мали koмпликации кога е во прашање вашата работа. Ве очекува период на пpoмени. Љубов: Партнерот покажува дека нeмa доволно доверба во вас, а ви смета таквиот негов став и ве навpeдува. Здравје: Можно е да сте под стpeс. БИК Работа: Ако сте без работа, може да очекувате дека во следниот период ќе имате прилика тоа да се пpoмени