притисни ентер »

Викторија Бекам со сензуална фотосесија промовира парфеми: Три миризби посветени на емоции за Дејвид
Викторија Бекам со сензуална фотосесија промовира парфеми: Три миризби посветени на емоции за Дејвид

Викторија Бекам со сензуална фотосесија промовира парфеми: Три миризби посветени на емоции за Дејвид

Викторија Бекам ја покажа својата блескава страна додека ја промовираше својата прва колекција на парфеми, која ќе се појави на полиците на 29 септември. Фотографиите за рекламната кампања на модната дизајнерка ги направи Стивен Клајн, кој неодамна направи спектакуларна фотосесија и со Зендаја. Првата колекција на парфеми на Викторија Бекам вклучува

Таа е кралица на стилот: Тврди дека е просечна жена, а со новата фотографија го „сруши“ Инстаграм

Таа е кралица на стилот: Тврди дека е просечна жена, а со новата фотографија го „сруши“ Инстаграм

Модната дизајнерка и една од најпознатите жени во светот Викторија Бекам со својата објава привлече големо внимание и ја информираше јавноста за својот нов проект. Познатата селебрити двојка Викторија и Дејвид Бекам наскоро ќе го објави својот документарен филм, а поранешната членка на групата „Спајс грлс“ најави уште еден голем проект. Со сликата