притисни ентер »

Единствена Македонија: Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ по стапките на Зоран и Заев, Христијан вели едно, а Мицкоски друго
Единствена Македонија: Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ по стапките на Зоран и Заев, Христијан вели едно, а Мицкоски друго

Единствена Македонија: Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ по стапките на Зоран и Заев, Христијан вели едно, а Мицкоски друго

,,Македонскиот народ и државјаните на Република Македонија во изминатиот период се запознаа со двојната личност на Зоран Заев оти се изнагледавме како за исти случаи едно зборува Зоран, а по извесно време го демантира и друго зборува Заев”, соопшти Единствена Македонија. Според партијата, Христијан Мицкковски трнува по стапките на Зоран Заев. ,,Христијан

Единствена Македонија: Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ по стапките на Зоран и Заев, Христијан вели едно, а Мицкоски друго

Единствена Македонија: Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ по стапките на Зоран и Заев, Христијан вели едно, а Мицкоски друго

,,Македонскиот народ и државјаните на Република Македонија во изминатиот период се запознаа со двојната личност на Зоран Заев оти се изнагледавме како за исти случаи едно зборува Зоран, а по извесно време го демантира и друго зборува Заев”, соопшти Единствена Македонија. Според партијата, Христијан Мицкковски трнува по стапките на Зоран Заев. ,,Христијан

Единствена Македонија: Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ по стапките на Зоран и Заев, Христијан вели едно, а Мицкоски друго

Единствена Македонија: Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ по стапките на Зоран и Заев, Христијан вели едно, а Мицкоски друго

„Македонскиот народ и државјаните на Република Македонија во изминатиот период се запознаа со двојната личност на Зоран Заев оти се изнагледавме како за исти случаи едно зборува Зоран, а по извесно време го демантира и друго зборува Заев. Христијан Мицккоски трнува по стапките на Зоран Заев. Христијан Мицкоски се трансформира во двојна и подвоена личност

Мицкоски слави со Комитите во Келн

Мицкоски слави со Комитите во Келн

Честитки од сите страни пристугнуваат на контото на македонскиот ракометен првак Вардар. Црвено- црните и денеска покажаа што значи да се остави срцето на терен, и како се сака својата држава. Откако премиерот Заев, претседателот Пендаровски и поранешниот премиер Никола Груевски упатија честитки до Вардар, сега и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски,

Мицкоски слави со Комитите во Келн

Мицкоски слави со Комитите во Келн

Честитки од сите страни пристугнуваат на контото на македонскиот ракометен првак Вардар. Црвено- црните и денеска покажаа што значи да се остави срцето на терен, и како се сака својата држава. Откако премиерот Заев, претседателот Пендаровски и поранешниот премиер Никола Груевски упатија честитки до Вардар, сега и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски,

Атмосферата меѓу навивачите по победата на Вардар, Мицкоски слави со Комити

Атмосферата меѓу навивачите по победата на Вардар, Мицкоски слави со Комити

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, по победата на Вардар, салвеше со навивачката група Комити. Погледнете дел од атмосферата. Македонскиот шампион Вардар е нов европски ракометен шампион. Екипата на Роберто Гарсија Парондо забележа победа во финалето на „Ф4“ во Келн против Веспрем со 27:24 (16:11). извор:курир.мк

Мицкоски слави со Комитите во Келн

Мицкоски слави со Комитите во Келн

Честитки од сите страни пристугнуваат на контото на македонскиот ракометен првак Вардар. Црвено- црните и денеска покажаа што значи да се остави срцето на терен, и како се сака својата држава. Откако премиерот Заев, претседателот Пендаровски и поранешниот премиер Никола Груевски упатија честитки до Вардар, сега и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски,

Атмосферата меѓу навивачите по победата на Вардар, Мицкоски слави со Комити

Атмосферата меѓу навивачите по победата на Вардар, Мицкоски слави со Комити

Атмосферата меѓу навивачите по победата на Вардар, Мицкоски слави со Комити (ВИДЕО) Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, по победата на Вардар, салвеше со навивачката група Комити. Погледнете дел од атмосферата. Македонскиот шампион Вардар е нов европски ракометен шампион. Екипата на Роберто Гарсија Парондо забележа победа во финалето на „Ф4“

МИЦКОСКИ ПОМЕЃУ НАВИВАЧИТЕ ВО КЕЛН: Неверојатна атмосфера, Вардар е Европски шампион

МИЦКОСКИ ПОМЕЃУ НАВИВАЧИТЕ ВО КЕЛН: Неверојатна атмосфера, Вардар е Европски шампион

Инфомакс со ексклузивно видео од претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски заедно со фановите на Вардар во Келн. Мицкоски е во фан зоната заедно со верните ,,Комити”, а како што може да се забележи на видеото тој е без обeзбeдyвaњe, облечен во дрес рамо до рамо со навивачите.Тој присуствуваше и на полуфиналето каде го бодреше РК Вардар, а денеска

Мицкоски: Вардар од Македонија шампион на Европа

Мицкоски: Вардар од Македонија шампион на Европа

Вака изгледа надојден Вардар, шампионски Вардар. @ HCVardar од Македонија шампион на Европа! Не направија горди во срцето на Европа. @ HCVardar покажа дека се е можно, и дека победите се реалност, со срце и со нескршлива верба во себе. Честитки! Браво ШАМПИОНИ!, напиша Мицкоски на Твитер