притисни ентер »

Џулиет Луис најголемата љубов на Бред Пит: Се уште ја сакам
Џулиет Луис најголемата љубов на Бред Пит: Се уште ја сакам

Џулиет Луис најголемата љубов на Бред Пит: Се уште ја сакам

Бред Пит со години важи за најголемиот холивудски заводник, при што не можеа да му одолеат ниту убавиците како Анџелина Џоли и Џенифер Анистон. Иако овие негови романси со години привлекуваат внимание, многумина тврдат дека најголемата љубов на Бред е актерката Џулиет Луис. Двајцата се запознале во далечната 1990 година на снимање на филм, кога таа

Некогаш важеа за најубавиот пар во Холивуд: Бред Пит призна со која актерка ја имал насреќната љубовна врска

Некогаш важеа за најубавиот пар во Холивуд: Бред Пит призна со која актерка ја имал насреќната љубовна врска

фото: Профимедиа ја запознал својата поранешна девојка Џулиет Луис на снимањето на неговиот филм од 1990 година. Иако Џулиет тогаш имала само 17 години, додека Бред имал 27, љубовта меѓу нив се родила, а тие станале еден од најубавите парови на Холивуд. Поранешните љубовници биле заедно цели три години, но на почетокот на 1993 година одлучиле да ја

Џулиет Луис најголемата љубов на Бред Пит: Се уште ја сакам

Џулиет Луис најголемата љубов на Бред Пит: Се уште ја сакам

Бред Пит со години важи за најголемиот холивудски заводник, при што не можеа да му одолеат ниту убавиците како Анџелина Џоли и Џенифер Анистон. Иако … Џулиет Луис најголемата љубов на Бред Пит: Се уште ја сакам Прочитај повеќе » Текстот Џулиет Луис најголемата љубов на Бред Пит: Се уште ја сакам е превземен од Reporter.mk . The post Џулиет Луис најголемата

“Сè уште ја сакам“: За неа велат дека е најголемата љубов на Бред Пит

“Сè уште ја сакам“: За неа велат дека е најголемата љубов на Бред Пит

Бред Пит со години важи за најголемиот холивудски заводник, при што не можеа да му одолеат ниту убавиците како Анџелина Џоли и Џенифер Анистон. Иако овие негови романси со години привлекуваат внимание, многумина тврдат дека најголемата љубов на Бред е актерката Џулиет Луис. Двајцата се запознале во далечната 1990 година на снимање на филм, кога таа

„Сè уште ја сакам“: За неа велат дека е најголемата љубов на Бред Пит

„Сè уште ја сакам“: За неа велат дека е најголемата љубов на Бред Пит

Актерот Бред Пит со години важи за најголемиот холивудски заводник, при што не можеа да му одолеат ниту убавиците како Анџелина Џоли и Џенифер Анистон. Иако овие негови романси со години привлекуваат внимание, многумина тврдат дека најголемата љубов на Бред е актерката Џулиет Луис . Двајцата се запознале во далечната 1990 година на снимање на филм,

„Сè уште ја сакам“: За неа велат дека е најголемата љубов на Бред Пит

„Сè уште ја сакам“: За неа велат дека е најголемата љубов на Бред Пит

9 Актерот Бред Пит со години важи за најголемиот холивудски заводник, при што не можеа да му одолеат ниту убавиците како Анџелина Џоли и Џенифер Анистон. Иако овие негови романси со години привлекуваат внимание, многумина тврдат дека најголемата љубов на Бред е актерката Џулиет Луис. Двајцата се запознале во далечната 1990 година на снимање на филм,

„Сѐ уште ја сакам таа жена“: Бред Пит признал со која девојка ја имал најсреќната љубовна врска – не е ниту Џенифер Анистон ниту Анџелина Џоли

„Сѐ уште ја сакам таа жена“: Бред Пит признал со која девојка ја имал најсреќната љубовна врска – не е ниту Џенифер Анистон ниту Анџелина Џоли

Бред Пит во текот на својот живот бил во врска со многу познати дами, вклучувајќи ги и поранешните сопруги Џенифер Анистон и Анџелина Џоли, но „една од најдобрите“ врски кои некогаш ги имал била со некого кого „сѐ уште го сака“. Овој 59-годишниот актер ја запознал својата поранешна девојка Џулиет Луис на снимањето на неговиот филм од 1990 година. Иако

„Сè уште ја сакам таа жена“: Ни Џенифер ни Анџелина, Бред Пит призна кого најмногу сакал и со кого бил најсреќен

„Сè уште ја сакам таа жена“: Ни Џенифер ни Анџелина, Бред Пит призна кого најмногу сакал и со кого бил најсреќен

Бред Пит излегуваше со многу познати дами, вклучувајќи ги и неговите поранешни сопруги Џенифер Анистон и Анџелина Џоли, но „една од најдобрите“ врски што некогаш ги имал била со некој што „сè уште ја сака“. 59-годишниот актер ја запознал својата поранешна девојка Џулиет Луис на снимањето на нивниот филм од 1990 година. Иако тогаш Џулиет имаше само