притисни ентер »

Ralph Lauren: оваа совршена визија на летото ни се допаѓа!
Ralph Lauren: оваа совршена визија на летото ни се допаѓа!

Ralph Lauren: оваа совршена визија на летото ни се допаѓа!

Водечките лица од модниот свет, Behati Prinsle и Lily Oldridge, се здружија со брендот Ralph Lauren заради нивната нова летна 2019 кампања … Познатите модели позираат во шик парчиња, кои се карактеризираат со свежи бели кроеви, линии кои веднаш нè поврзуваат со летото и модели со цветен дезен. Behati i Lily се облечени во карактеристична летна палета