притисни ентер »

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еве што велат ѕвездите
ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еве што велат ѕвездите

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еве што велат ѕвездите

ОВЕН Давате многу сугестии за време на работните преговори, и успевате да ја натерате другата страна да ги спонзорира вашите проекти. Имате симпатија која пробувате да ја освоите. Другата страна е неопуштена и не одговара на вашето додворување. Добро здравје. БИК Упорно се борите за самосталност во работата. Не дозволувате никому на работа да се меша

Хороскоп за 2 декември: Бикот е амбициозен, Девицата ќе открие љубовна тајна

Хороскоп за 2 декември: Бикот е амбициозен, Девицата ќе открие љубовна тајна

ОВЕН Месечинта ви најавува дека сега ја имате потребната сила да успеете да се справите со сите дневни задачи и непријатности. Внимателни сте, а тоа ќе ви помогне да ги надминете тешкотиите и да ги смирите конфликтите. Ќе успеете да ги убедите сите околу вас да се согласат со вашите идеи и ќе напредувате заедно. БИК Немојте да бидете срамежливи за

Хороскоп за 2 декември: Бикот е амбициозен, Девицата ќе открие љубовна тајна

Хороскоп за 2 декември: Бикот е амбициозен, Девицата ќе открие љубовна тајна

ОВЕН Месечинта ви најавува дека сега ја имате потребната сила да успеете да се справите со сите дневни задачи и непријатности. Внимателни сте, а тоа ќе ви помогне да ги надминете тешкотиите и да ги смирите конфликтите. Ќе успеете да ги убедите сите околу вас да се согласат со вашите идеи и ќе напредувате заедно. БИК Немојте да бидете срамежливи за

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еве што велат ѕвездите

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еве што велат ѕвездите

ОВЕН Давате многу сугестии за време на работните преговори, и успевате да ја натерате другата страна да ги спонзорира вашите проекти. Имате симпатија која пробувате да ја освоите. Другата страна е неопуштена и не одговара на вашето додворување. Добро здравје. БИК Упорно се борите за самосталност во работата. Не дозволувате никому на работа да се меша

Дневен хороскоп: Што ви носи денот?

Дневен хороскоп: Што ви носи денот?

ОВЕН Месечинта ви најавува дека сега ја имате потребната сила да успеете да се справите со сите дневни задачи и непријатности. Внимателни сте а тоа ќе ви помогне да ги надминете потешкотиите и да ги смирите конфликтите. Ќе успеете да ги убедите сите околу вас да се согласат со вашите идеи и ќе напредувате заедно. БИК Немојте да бидете срамежливи за

Хороскоп за 2 декември: Бикот е амбициозен, Девицата ќе открие љубовна тајна

Хороскоп за 2 декември: Бикот е амбициозен, Девицата ќе открие љубовна тајна

ОВЕН Месечинта ви најавува дека сега ја имате потребната сила да успеете да се справите со сите дневни задачи и непријатности. Внимателни сте, а тоа ќе ви помогне да ги надминете тешкотиите и да ги смирите конфликтите. Ќе успеете да ги убедите сите околу вас да се согласат со вашите идеи и ќе напредувате заедно. … Continue reading Хороскоп за 2 декември:

Дневен хороскоп за 2.декември 2020 година

Дневен хороскоп за 2.декември 2020 година

Стрелец 23.11.-21.12. Љубов Вашиот љубовен живот е стабилен и квалитетен , а денеска е обогатен со свежи идеи и интересно излегување. Кариера Ќе покажете импресивни резултати во работата , а за тоа е најзаслужна вашата интуиција.Послушајте ја. Здравје и совет Самите ќе дознаете што треба да менувате. Јарец 22.12.-20.1. Љубов Мали семејни проблеми ќе

Дневен хороскоп за 2 декември: Избегнувајте да донесувате важни одлуки, барем денес

Дневен хороскоп за 2 декември: Избегнувајте да донесувате важни одлуки, барем денес

Овен Ќе привлечете посебна личност што ќе ви го дава вниманието што го заслужувате. Бидете свои и покажете дека може да бидете незаменливи. За да преземете некоја иницијатива на вашето работно место, ќе ви биде потребна помошта од вашите соработници. Во љубовта избегнувајте да донесувате важни одлуки, барем денес. Бик Не дозволувајте да ви недостасуваат

Дневен хороскоп 02.12.2020

Дневен хороскоп 02.12.2020

Овен (21.03 – 20.04) Започнуваат да се кристализираат многу работи. Ги имате сите карти на маса и знаете како да реагирате. Нема сите да ги прифатат вашите предлози. Задоволни сте со емотивниот статус. Бик (21.04 – 21.05) Ве очекува вашиот паричен приход од странство. Некој од блиските пријатели ќе ви признае дека е заљубен во вас. Можни се стрес и

Дневен хороскоп за среда, 2 декември 2020 година

Дневен хороскоп за среда, 2 декември 2020 година

ОВЕН Работа: Давате многу сугестии за време на работните преговори, и успевате да ја натерате другата страна да ги спонзорира вашите проекти. Љубов: Имате симпатија која пробувате да ја освоите. Другата страна е неопуштена и не одговара на вашето додворување. Здравје: Добро здравје. БИК Работа: Упорно се борите за самостојност во работата. Не дозволувате