притисни ентер »

Елен Пејџ е трансродна, го смени името во Елиот
Елен Пејџ е трансродна, го смени името во Елиот

Елен Пејџ е трансродна, го смени името во Елиот

Елен Пејџ, ѕвездата од „Џуно“ и „Амбрела академија“, во вторникот откри дека е трансродово лице и дека го сменила своето име во Елиот. „Не можам да искажам колку е извонредно чувството конечно да сакам тоа што сум, да се сакам себе доволно за да го остварам своето автентично јас“, напиша Пејџ на Инстаграм во објавата насловена „Сакам што сум трансродна

Славната актерка се претстави како маж: Викајте ме „тој“

Славната актерка се претстави како маж: Викајте ме „тој“

Актерката Елен Пејџ, која беше номинирана за Оскар, сега изјави дека се смета себеси за трансродово лице. Поточно, дека таа е маж заробен во женско тело. Имено, актерката што се омажи за нејзиниот партнер, актерка и кореографка, Ема Портнер, во 2018 година, сега сподели емотивна порака на социјалната мрежа Твитер во која откри дека се чувствува како

Холивудската актерка објави дека е трансродна, го смени името во Елиот ФОТО

Холивудската актерка објави дека е трансродна, го смени името во Елиот ФОТО

Елен Пејџ, ѕвездата од „Џуно“ и „Амбрела академија“, во вторникот откри дека е трансродово лице и дека го сменила своето име во Елиот. Во изјавата која е објавена на твитер-профилот кој го носи името Елиот Пејџ пишува: „Сакам да споделам со вас дека сум трансродна личност, моето име е Елиот и јас сум машко. Имам многу среќа што сум во ситуација ова

Елен Пејџ е трансродна, го смени името во Елиот

Елен Пејџ е трансродна, го смени името во Елиот

Елен Пејџ, ѕвездата од „Џуно“ и „Амбрела академија“, во вторникот откри дека е трансродово лице и дека го сменила своето име во Елиот. „Не можам да искажам колку е извонредно чувството конечно да сакам тоа што сум, да се сакам себе доволно за да го остварам своето автентично јас“, напиша Пејџ на Инстаграм во објавата насловена „Сакам што сум трансродна

Елен Пејџ е трансродна, го смени името во Елиот

Елен Пејџ е трансродна, го смени името во Елиот

Елен Пејџ, ѕвездата од „Џуно“ и „Амбрела академија“, во вторникот откри дека е трансродово лице и дека го сменила своето име во Елиот. „Не можам да искажам колку е извонредно чувството конечно да сакам тоа што сум, да се сакам себе доволно за да го остварам своето автентично јас“, напиша Пејџ на Инстаграм во објавата насловена „Сакам што сум трансродна

Aктерката Елен Пејџ откри дека е трансексуалец и порача: „Oбраќајте ми се со Елиот“

Aктерката Елен Пејџ откри дека е трансексуалец и порача: „Oбраќајте ми се со Елиот“

Елен не откри до која фаза од транзицијата е, ниту дали има планови да подлегне на хормонска терапија или операција за да стане маж, но вели дека нејзината сопруга ѝ е огромна поддршка. Актерката Елен Пејџ (33) која зад себе има значајни улоги и номинација за Оскар за улогата во филмот „Juno“ на социјалните мрежи објави дека е трансексуалец, сака да

Елен Пејџ е трансродна, го смени името во Елиот

Елен Пејџ е трансродна, го смени името во Елиот

Елен Пејџ, ѕвездата од „Џуно“ и „Амбрела академија“, во вторникот откри дека е трансродово лице и дека го сменила своето име во Елиот. „Не можам да искажам колку е извонредно чувството конечно да сакам тоа што сум, да се сакам себе доволно за да го остварам своето автентично јас“, напиша Пејџ на Инстаграм во објавата насловена „Сакам што сум трансродна

Елен Пејџ е трансродна, го смени името во Елиот

Елен Пејџ е трансродна, го смени името во Елиот

Елен Пејџ, ѕвездата од „Џуно“ и „Амбрела академија“, во вторникот откри дека е трансродово лице и дека го сменила своето име во Елиот. „Не можам да искажам колку е извонредно чувството конечно да сакам тоа што сум, да се сакам себе доволно за да го остварам своето автентично јас“, напиша Пејџ на Инстаграм во објавата насловена „Сакам што сум трансродна