притисни ентер »

Се зборувало дека во семејството настанале тензии поради неговиот тестамент: Пред време се збогуваа со него, а тој сè уште се бори како лав
Се зборувало дека во семејството настанале тензии поради неговиот тестамент: Пред време се збогуваа со него, а тој сè уште се бори како лав

Се зборувало дека во семејството настанале тензии поради неговиот тестамент: Пред време се збогуваа со него, а тој сè уште се бори како лав

Ема Хеминг Вилис, сопругата на актерот Брус Вилис, неодамна се појавила во ток-шоу и зборувала за борбата низ која поминуваат сите откако на нејзиниот сопруг му била дијагностицирана фронтотемпорална деменција. Од моментот кога дознал за дијагнозата, покрај него е целото семејство, но и неговата поранешна сопруга Деми Мур со која се во одлични односи

БРУС ВИЛИС ПРВПАТ ВИДЕН ПО ИНТЕРВЈУТО НА НЕГОВАТА СОПРУГА Легендарниот актер се појави во јавноста

БРУС ВИЛИС ПРВПАТ ВИДЕН ПО ИНТЕРВЈУТО НА НЕГОВАТА СОПРУГА Легендарниот актер се појави во јавноста

Познатиот актер Брус Вилис за првпат се појави во јавноста откако завчера во емисијата „Тудеј“ гостуваше неговата сопруга Ема Хеминг Вилис и беше на работ на солзи. Холивудската легенда Вилис се бори со фронтотемпорална деменција. Обожавателите се многу заинтересирани за неговата состојба и да видат како изгледа сега. Нивната намера е најдобра, иако

ВИДЕО I Сопругата на Брус Вилис вели дека е тешко да се знае дали актерот е свесен за деменцијата

ВИДЕО I Сопругата на Брус Вилис вели дека е тешко да се знае дали актерот е свесен за деменцијата

Ема Хеминг го даде своето прво официјално телевизиско интервју откако беше објавена дијагнозата за деменција на нејзиниот сопруг Брус Вилис и призна дека е „тешко да се знае“ дали актерот е свесен за неговата состојба и влошеното здравје. Брус Вилис боледува од фронтотемпорална деменција, болест што предизвикува проблеми со говорот и помнењето, како

Сопругата на Брус Вилис отворено: „Тешко е да се знае дали е свесен за својата болест“

Сопругата на Брус Вилис отворено: „Тешко е да се знае дали е свесен за својата болест“

Ема Хеминг го даде своето прво телевизиско интервју откако беше објавена дијагнозата за деменција на нејзиниот сопруг Брус Вилис и таа призна дека е „тешко да се знае“ дали актерот е свесен за својата влошена здравствена состојба. Она што го учам е дека деменцијата е тешка. Тешко е за личноста со дијагноза, тешко е и за семејството. И тоа не е различно

Тешко е да се знае дали Брус Вилис е свесен за својата болест

Тешко е да се знае дали Брус Вилис е свесен за својата болест

4NEWS 4NEWS Барај Барај Тешко е да се знае дали Брус Вилис е свесен за својата болест Автор: Деск 26/09/2023 23:22 Ема Хеминг Вилис, сопругата на Брус Вилис, рече дека е „тешко да се знае“ дали тој е целосно свесен за неговата состојба – фронтотемпорална деменција, објавија медиумите на ПА/ДПА. Неговата ќерка Румер Вилис на својот Инстаграм профил

СОПРУГАТА НА БРУС ВИЛИС ГО ДАДЕ ПРВОТО ИНТЕРВЈУ ЗА НЕГОВАТА БОЛЕСТ Тешко е да се знае дали актерот е свесен за деменцијата

СОПРУГАТА НА БРУС ВИЛИС ГО ДАДЕ ПРВОТО ИНТЕРВЈУ ЗА НЕГОВАТА БОЛЕСТ Тешко е да се знае дали актерот е свесен за деменцијата

Ема Хеминг го даде своето прво официјално телевизиско интервју откако беше објавена дијагнозата за деменција на нејзиниот сопруг Брус Вилис и призна дека е „тешко да се знае“ дали актерот е свесен за неговата состојба и влошеното здравје. Брус Вилис боледува од фронтотемпорална деменција, болест што предизвикува проблеми со говорот и помнењето, како

ВИДЕО | Сопругата на Брус Вилис во емотивно интервју: Тешко е да се знае дали тој воопшто е свесен за својата болест

ВИДЕО | Сопругата на Брус Вилис во емотивно интервју: Тешко е да се знае дали тој воопшто е свесен за својата болест

ВИДЕО | Сопругата на Брус Вилис во емотивно интервју: Тешко е да се знае дали тој воопшто е свесен за својата болест Ј.С. Пред 4 минути Фото: Профимедиа / Инстаграм Актерот Брус Вилис боледува од фронтотемпорална деменција , која му предизвикува проблеми со говорот и меморијата, како и разни промени во чувствата и однесувањето. Неговата дијагноза со

Како изгледа сега Брус Вилис? Откако му беше дијагностицирана деменција, ретко се појавува во јавноста

Како изгледа сега Брус Вилис? Откако му беше дијагностицирана деменција, ретко се појавува во јавноста

Брус Вилис беше забележан во Лос Анџелес откако неговата сопруга Ема Хеминг откри детали за фронтотемпоралната деменција на актерот, а беа откриени и срцепарателни знаци на состојбата. Брус Вилис беше забележан како се вози на совозачкото седиште во Лос Анџелес, откако неговата сопруга Ема Хеминг Вилис откри потресни детали за состојбата на нејзиниот