притисни ентер »

Бурен вовед во продолжениот викенд: тепачка и струен удар заради кражба
Бурен вовед во продолжениот викенд: тепачка и струен удар заради кражба

Бурен вовед во продолжениот викенд: тепачка и струен удар заради кражба

Четвртокот кон петок ноќта почна да се полни полицискиот билтен со црна хроника како вовед во продолжениот викенд. Имено околу 1,45 часот по полноќ дваесетгодишниот С.Н пријавил дека половина час порано пред пекарница во населбата Илинден бил физички нападнат од М.Д. Нема детали за инцидентот. Следниот ден, во петокот пак, врсник на нападнатиот, повторно

Тепачка пред пекара во населбата Илинден

Тепачка пред пекара во населбата Илинден

Дваесетгодишно момче било нападнато во скопската населба Илинден. Како што информира МВР, изутринава во 1,45 часот С.Н (20) пријавил дека околу 1,15 часот пред пекара во населбата Илинден бил физички нападнат од М.Д. Се работи на расчистување на случајот.

Тепачка пред пекара во населбата Илинден

Тепачка пред пекара во населбата Илинден

Дваесетгодишно момче било нападнато во скопската населба Илинден. Како што информира МВР, изутринава во 1,45 часот С.Н (20) пријавил дека околу 1,15 часот пред пекара во населбата Илинден бил физички нападнат од М.Д. Се работи на расчистување на случајот. извор: Makfax

Тепачка пред пекара во населбата Илинден

Тепачка пред пекара во населбата Илинден

Дваесетгодишно момче било нападнато во скопската населба Илинден. Како што информира МВР, изутринава во 1,45 часот С.Н (20) пријавил дека околу 1,15 часот пред пекара во населбата Илинден бил физички нападнат од М.Д. Се работи на расчистување на случајот. извор: Makfax