притисни ентер »

Излезе најновиот трејлер за Бетмен: Црниот Витез ја враќа приказната на почеток
Излезе најновиот трејлер за Бетмен: Црниот Витез ја враќа приказната на почеток

Излезе најновиот трејлер за Бетмен: Црниот Витез ја враќа приказната на почеток

Излезе најновиот трејлер за Бетмен: Црниот Витез ја враќа приказната на почеток С.Б. Пред 4 минути Фото: Принтскрин / Instagram „Warner Bros“ оваа сабота го прикажа новиот трејлер за филмот „Бетмен“ на затворањето на „DC FanDome“, режиран од Мет Ривс. На само две години од почетокот на борбата против криминалот, Бетмен (Роберт Патинсон) го следи Ридлерот

Се појави трејлерот за најдолго очекуваниот Бетмен

Се појави трејлерот за најдолго очекуваниот Бетмен

Бетмен во новиот филм го игра Роберт Патинсон, а обожавателите едвај ја чекаат премиерата. Во трејлерот, кој е објавен вчера на YouTube каналот на Warner Bros, се прикажани неколку култни ликови, меѓу кои и Catwoman Zoë Kravitz, Colin Farrell како Penguin и Batman’s Batmobile, кој ги сече улиците и излегува неповреден од експлозии. Објавата започнува

Се појави трејлерот за најдолго очекуваниот Бетмен

Се појави трејлерот за најдолго очекуваниот Бетмен

Се појави трејлерот за најдолго очекуваниот Бетмен (ВИДЕО) Бетмен во новиот филм го игра Роберт Патинсон, а обожавателите едвај ја чекаат премиерата. Во трејлерот, кој е објавен вчера на YouTube каналот на Warner Bros, се прикажани неколку култни ликови, меѓу кои и Catwoman Zoë Kravitz, Colin Farrell како Penguin и Batman’s Batmobile, кој ги сече улиците

10 милиони прегледи за неколку часа: Излезе трејлерот за најочекуваниот Бетмен

10 милиони прегледи за неколку часа: Излезе трејлерот за најочекуваниот Бетмен

Објавен е трејлерот за најочекуваниот Бетмен, а за само неколку часа на Јутјуб има речиси 10 милиони прегледи. Бетмен во новиот филм го толкува Роберт Патинсон, а обожавателите одвај ја чекаат премиерата. Во трејлерот, кој вчера беше објавен на Јутјуб каналот „Warner Bros“, прикажани се неколку култни ликови, меѓу кои Catwoman Зои Кравиц, Колин Фарел

Излезе трејлерот за најочекуваниот Бетмен, прегледан 10 милиони пати за неколку часа

Излезе трејлерот за најочекуваниот Бетмен, прегледан 10 милиони пати за неколку часа

Излезе трејлерот за најочекуваниот Бетмен, и за само неколку часа собра скоро десет милиони прегледи на Јутјуб. Бетмен во новиот филм го игра Роберт Патинсон, а обожавателите едвај ја чекаат премиерата. Во трејлерот, кој беше објавен вчера на YouTube каналот Warner Bros, се прикажани неколку култни ликови, меѓу кои и Жената мачка (Зои Кравиц) и Пингвинот

Како изгледа Роберт Патинсон во улогата на Бетмен?

Како изгледа Роберт Патинсон во улогата на Бетмен?

Warner Bros го објави трејлерот за филмот „The Batman“ со Роберт Патинсон во главната улога. Новиот трејлер ја прикажува насилната верзија на Бетмен и го слушаме гласот на Патинсон кој вели: „стравот е оружје, кога грми, тоа не е само повик – тоа е предупредување“. Освен Патинсон, во трејлерот може да ги видиме и Колин Фарел и Зое Кравиц. „The Batman“

Излезе трејлер за најочекуваниот „Бетмен“, прегледан е 10. милиони пати за неколку часа!

Излезе трејлер за најочекуваниот „Бетмен“, прегледан е 10. милиони пати за неколку часа!

Излезе трејлерот за најочекуваниот „Бетмен“, и за само неколку часа собра скоро десет милиони прегледи на Јутјуб. Бетмен во новиот филм го игра Роберт Патинсон, а обожавателите едвај ја чекаат премиерата. Во трејлерот, кој беше објавен вчера на YouTube каналот на Warner Bros, се прикажани неколку култни ликови, меѓу кои и Catwoman Зое Кравиц, Колин