притисни ентер »

Шокантна исповед на Ник Кирјос: Секоја вечер  си ги сечев и горев рацете

Шокантна исповед на Ник Кирјос: Секоја вечер си ги сечев и горев рацете

Австралискиот тенисер, Ник Кирјос во интервју за „Скај“ со новинарот Пирс Морган зборуваше за работи кои досега само тој ги знаел. Кирјос на почетокот на 2019 година се соочувал со големи психички проблеми, меѓутоа во тој период тоа не се забележувало бидејќи триумфираше на турнирите во Вашингтон и Акапулко. Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд

Шокантно признание на Кирјос: Се мразев себеси, си ги горев рацете...

Шокантно признание на Кирјос: Се мразев себеси, си ги горев рацете...

Австралискиот тенисер Ник Кирјос ја отвори душата во интервју за Скај каде на познатиот новинар Пирс Морган му откри низа работи кои веројатно само тој ги знаел. На почетокот од 2019 година, тој се соочувал со големи психички проблеми, но на теренот тоа не можело да се забележи бидејќи триумфираше на турнирите во Вашингтон и Акапулко. „Освојував турнири,

Шокантно признание на Кирјос: Се мразев себеси, си ги горев рацете...

Шокантно признание на Кирјос: Се мразев себеси, си ги горев рацете...

Австралискиот тенисер Ник Кирјос ја отвори душата во интервју за Скај каде на познатиот новинар Пирс Морган му откри низа работи кои веројатно само тој ги знаел. На почетокот од 2019 година, тој се соочувал со големи психички проблеми, но на теренот тоа не можело да се забележи бидејќи триумфираше на турнирите во Вашингтон и Акапулко. „Освојував турнири,