притисни ентер »

Јутјубер обвинет за намерно уривање на авион за што е можно повеќе прегледи
Јутјубер обвинет за намерно уривање на авион за што е можно повеќе прегледи

Јутјубер обвинет за намерно уривање на авион за што е можно повеќе прегледи

Федералните служби се изненадени од тоа на што се некои луѓе се способни да направат за да ја зголемат својата популарност на интернет Јутјуберот и поранешен олимписки сноубордер е обвинет дека намерно го урнал својот авион поради кликови, а американската Федерална управа за авијација (FAA) отворила истрага за да утврди што всушност направил, пишува