притисни ентер »

Ограбена аптека во Центар

Ограбена аптека во Центар

Ограбена аптека во Центар На 16.10.2021 околу 20:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на подрачјето на Центар, едно лице со закана од вработената С.Е.(34) од Скопје одземал пари. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Ограбена аптека во Центар

Ограбена аптека во Центар

На 16.10.2021 околу 20.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на подрачјето на Центар, едно лице со закана од вработената С.Е.(34) од Скопје одземал пари. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Ограбена аптека во Скопје, вработената добила закана

Ограбена аптека во Скопје, вработената добила закана

На 13.10.2021 во 21:44 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на бул.„Јане Сандански“ едно лице со закана од вработената одзело пари. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Ограбена аптека во Аеродром

Ограбена аптека во Аеродром

Разбојник ограбил аптека во скопската населба Аеродром. Според информациите на МВР, вчера во 21:44 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на бул. Јане Сандански едно лице ѝ се заканило на вработената и украло пари. Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Ограбена аптека во Аеродром

Ограбена аптека во Аеродром

Разбојник ограбил аптека во скопската населба Аеродром. Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот. Разбојник ограбил аптека во скопската населба Аеродром. Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот. Според информациите на МВР, вчера во 21.44 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на бул.„Јане

Ограбена аптека во Аеродром

Ограбена аптека во Аеродром

Разбојник ограбил  аптека во скопската населба Аеродром. Според информациите на МВР, вчера во 21:44 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на бул. Јане Сандански едно лице ѝ се заканило на вработената и украло пари. Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Ограбена аптека во Скопје со закана на вработената

Ограбена аптека во Скопје со закана на вработената

На 13.10.2021 во 21:44 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на бул.„Јане Сандански“ едно лице со закана од вработената одзело пари. Се преземаат мерки за расчистување на случајот. Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.

Ограбена аптека во Аеродром, втор случај за неколку дена во Скопје

Ограбена аптека во Аеродром, втор случај за неколку дена во Скопје

Разбојник ограбил  аптека во скопската населба Аеродром. Според информациите на МВР, вчера во 21:44 часот во СВР Скопје било пријавено дека во аптека на бул. „Јане Сандански“ едно лице ѝ се заканило на вработената и украло пари. Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот. Пред неколку деа беше ограбена аптека на „Партизанска“