притисни ентер »

Оваа жена не старее: Натали ги засени српските манекенки во Нови Сад
Оваа жена не старее: Натали ги засени српските манекенки во Нови Сад

Оваа жена не старее: Натали ги засени српските манекенки во Нови Сад

Познатата манекенка се појави како гостинка на модна ревија. Деновиве во Нови Сад се одржува Недела на модата, каде што српските модни дизајнери, како и странските учесници, ги претставуваат своите колеции пред љубителите на модата и автентичниот дизајн. Меѓу присутните во публиката се најде и нашата поранешна манекенка Натали Грубовиќ , која позираше

НА СРПСКАТА МОДНА НЕДЕЛА: Натали во проѕирна кошула и црн градник

НА СРПСКАТА МОДНА НЕДЕЛА: Натали во проѕирна кошула и црн градник

Некогашната бинго девојка Натали Грубовиќ се појави на Српската модна недела во Нови Сад. Поранешната мис на Македонија сподели на Инстаграм стори како позира во убава модна комбинација, односно, во проѕирна кошула под која се гледа црниот градник.

Прозирна кошула и црн градник – Натали Грубовиќ на Модната недела во Србија

Прозирна кошула и црн градник – Натали Грубовиќ на Модната недела во Србија

Во проѕирна кошула под која се гледа црниот градник, поранешната мис на Македонија и бинго-девојка Натали Грубовиќ го привлече вниманието на Модната недела во Србија. Таа изгледот го дополни со плисирано здолниште, зелена кожена јакна и сандали, па доби комлименти за стилот. Поранешната манекенка не ги пропушта модните настани во Србија, каде што живее

Проѕирна кошула и црн градник – Натали Грубовиќ на Модната недела во Србија

Проѕирна кошула и црн градник – Натали Грубовиќ на Модната недела во Србија

Во проѕирна кошула под која се гледа црниот градник, поранешната мис на Македонија и бинго-девојка Натали Грубовиќ го привлече вниманието на Модната недела во Србија. Таа изгледот го дополни со плисирано здолниште, зелена кожена јакна и сандали, па доби комлименти за стилот. Поранешната манекенка не ги пропушта модните настани во Србија, каде што живее

Натали уште има со што да се „пофали“

Натали уште има со што да се „пофали“

Долгоногата поранешна манекенка и бинго девојка, Натали Грубовиќ, веќе неколку години живее во Србија далеку од очите на јавноста. Таа се појави на Српската модна недела во Нови Сад, која се одржува од  9-ти до 14ти октомври. Поранешната лото девојка сподели Инстаграм стори како позира во убава модна комбинација, со длабоко деколте и со тантела.

Натали Грубовиќ со длабоко деколте и тантела

Натали Грубовиќ со длабоко деколте и тантела

Некогашната бинго девојка Натали Грубовиќ се појави на Српската модна недела во Нови Сад, која се одржува од  9-ти до 14ти октомври. Поранешната лото девојка сподели Инстаграм стори како позира во убава модна комбинација, со длабоко деколте и со тантела.

Натали Грубовиќ со длабоко деколте и тантела

Натали Грубовиќ со длабоко деколте и тантела

Некогашната бинго девојка Натали Грубовиќ се појави на Српската модна недела во Нови Сад, која се одржува од  9-ти до 14ти октомври. Поранешната лото девојка сподели Инстаграм стори како позира во убава модна комбинација, со длабоко деколте и со тантела.

НА СПРСКАТА МОДНА НЕДЕЛА: Натали Грубовиќ во цpнa тaнтeла ги собра сите погледите

НА СПРСКАТА МОДНА НЕДЕЛА: Натали Грубовиќ во цpнa тaнтeла ги собра сите погледите

Од 9-ти до 14ти октомври во Нови Сад се одржува Српската модна недела каде домашните срспки модни дизајнери како и странските учесници ги претставуваат своите колеции пред љубителите на модата и автентичниот дизајн. Меѓу присутните во публиката се најде и нашата поранешна Бинго девојка и манекенка Натали Грубовиќ, која позираше пред фотографите. За

Натали Грубовиќ во црна тантела ги собра погледите на Српската модна недела

Натали Грубовиќ во црна тантела ги собра погледите на Српската модна недела

ИЗВОР Скопје24 | октомври 10, 2019 Од 9-ти до 14ти октомври во Нови Сад се одржува Српската модна недела каде домашните срспки модни дизајнери како и странските учесници ги претставуваат своите колеции пред љубителите на модата и автентичниот дизајн. Меѓу присутните во публиката се најде и нашата поранешна Бинго девојка и манекенка Натали Грубовиќ,

Натали Грубовиќ со длабоко деколте и тантела

Натали Грубовиќ со длабоко деколте и тантела

ФОТО: Натали Грубовиќ со длабоко деколте и тантела Некогашната бинго девојка Натали Грубовиќ се појави на Српската модна недела во Нови Сад, која се одржува од  9-ти до 14ти октомври. Поранешната лото девојка сподели Инстаграм стори како позира во убава модна комбинација, со длабоко деколте и со тантела.