притисни ентер »

„Влези, не се соблакај“ вечерва во МНТ
„Влези, не се соблакај“ вечерва во МНТ

„Влези, не се соблакај“ вечерва во МНТ

Вечерва во Македонскиот народен театар публиката ќе може да ужива во изведбата на претставата „Влези не се соблакај“. Од театарот предупредуваат дека картите за оваа претстава експресно се распродаваат па ако сакате да ја уживате побрзајте да се јавите на билетарата во театарот. Претставата почнува во 20 часот.