притисни ентер »

Цеца и Мили повторно војуваат: „Беше анонимец, јас те создадов!“
Цеца и Мили повторно војуваат: „Беше анонимец, јас те создадов!“

Цеца и Мили повторно војуваат: „Беше анонимец, јас те создадов!“

На снимањето на музичкиот натпревар „Гранд-ѕвезди“ никогаш не е здодевно. Така беше и за време на креирањето на најновата еми с и ја, кога Цеца Ражнатовиќ и Александар Милиќ Мили повторно се скараа. Имено, тие се расправаа за тоа кој кого создал… Фото: Александар Милиќ Мили, Youtube Printscreen/Zvezde Granda Те создадов! Беше класичен анонимец!“ ,

Цеца истрча на бината и ја прегрна натпреварувачката која беше готова да се онесвести

Цеца истрча на бината и ја прегрна натпреварувачката која беше готова да се онесвести

Тамара Јовановиќ (21) испеа две песни во рамките на музичкиот натпревар „Гранд-ѕвезди“ и од жирито доби само еден глас, и тоа од Цеца Ражнатовиќ . Иако правилата налагаат натпреварувачите што ќе добија 1 или два гласа не продолжуваат да се натпреваруваат, Саша Поповиќ одлучи да направи преседан во овој случај. Имено, Цеца прво излезе на бината и ја

Александра Пријовиќ за доаѓањето на Цеца Ражнатовиќ во „Ѕвездите на гранд“: Не ја очекував тука!

Александра Пријовиќ за доаѓањето на Цеца Ражнатовиќ во „Ѕвездите на гранд“: Не ја очекував тука!

Српската пејачка Александра Пријовиќ , поранешната учесничка на „Ѕвездите на Гранд“ го прокоментира доаѓањето на Цеца Ражнатовиќ како жири во ова музичко натпреварување. – Феноменална е. Искрено, ми беше чудно кога видов дека таа ќе биде во жирито, не очекував, но таа одлично се снајде. Јас за време на викендите работам и не сум имала многу време да

Aлександра Пријовиќ за Цеца Ражнатовиќ: „Ми беше чудно, не ја очекував во „Ѕвездите на Гранд“

Aлександра Пријовиќ за Цеца Ражнатовиќ: „Ми беше чудно, не ја очекував во „Ѕвездите на Гранд“

Пејачката Александра Пријовиќ која својата музичка кариера ја започна во „Ѕвездите на Гранд“ го прокоментира доаѓањето на Цеца во музичкото шоу. „Феноменална е. Искрено, ми беше чудно кога видов дека таа ќе биде во жирито, не очекував, но одлично се снајде. За викенд работам и немам време да гледам, но потоа ја враќам емисијата да видам што се случило“,