притисни ентер »

Дневен хороскоп - посебен ден за овој знак
Дневен хороскоп - посебен ден за овој знак

Дневен хороскоп - посебен ден за овој знак

ОВЕН Работа: Денеска некако сте дистанцирани и неконцентрирани. Се работите со половина од силите. Љубов: Партнерот очекува почнување сериозен разговор за вашиот однос. Здравје: Проблеми со грлото. БИК Работа: Можно е неколкуте несогласувања да ви направат проблеми. Поработете на појасна комуникација со соработниците. Љубов: Саканата особа делува како

Викенд хороскоп за 25 и 26 мај

Викенд хороскоп за 25 и 26 мај

ОВЕН Викендов сте дистанцирани и деконцентрирани. Сѐ правите со половина сила. Опуштете се, но внимавајте на последиците. Партнерот очекува да започнете сериозен разговор за вашиот однос. Можни се проблеми со грлото. БИК Можно е бројните недоразбирања што ги имате да ви направат проблеми. Поработете на појасната комуникација со соработниците. Саканата

Викенд хороскоп за 25 и 26 мај

Викенд хороскоп за 25 и 26 мај

ОВЕН Викендов сте дистанцирани и деконцентрирани. Сѐ правите со половина сила. Опуштете се, но внимавајте на последиците. Партнерот очекува да започнете сериозен разговор за вашиот однос. Можни се проблеми со грлото. БИК Можно е бројните недоразбирања што ги имате да ви направат проблеми. Поработете на појасната комуникација со соработниците. Саканата

Дневен хороскоп (25.05.2019)

Дневен хороскоп (25.05.2019)

ОВЕН Работа: За сите личности родени во овој знак кои се занимаваат со приватна работа, денешниот ден значи можност за остварување на некоја голема заработка. Љубов: Подготвени сте за важни одлуки и сериозно планирате иднина на љубовното поле. Здравје: Добро. БИК Работа: Сте дошле до презаситеност со истата секојдневност која не ви се допаѓа, а која

Дневен хороскоп за 25.5.2019 година

Дневен хороскоп за 25.5.2019 година

Близнаци 21.5.-21.6. Љубов Наеднаш би можело да ви падне на памет необична идеја со која ќе си го збогатите својот и сексуалниот живот на партнерот. Овој пат сте во право. Кариера Вашата интуација денеска ќе ви даде одговори на многу прашања. Само добро слушајте и се ќе ви биде јасно. Здравје и совет Престанете да анализирате. Рак 22.6-22.7. Љубов

Дневен хороскоп за 25.05: Кои знаци ќе имаат возбудлив ден

Дневен хороскоп за 25.05: Кои знаци ќе имаат возбудлив ден

Овен (21.03 – 20.04) Овој ден може да се почувствувате депресивни и осамени, а желбата за спиење непрестано да ви расте. Исто така, вашите обврски на работа ќе бидат зголемени, но не грижете се, ќе бидете пофалени и нагреадени за макотрпната работа. Бик (21.04 – 21.05) Вашата интуиција денес ќе биде на највисоко ниво, затоа, слушајте го вашиот внатрешен

Денеска е специјален ден за овие знаци во хороскопот

Денеска е специјален ден за овие знаци во хороскопот

ОВЕН Работа: Денеска некако сте дистанцирани и неконцентрирани. Се работите со половина од силите. Љубов: Партнерот очекува почнување сериозен разговор за вашиот однос. Здравје: Проблеми со грлото. БИК Работа: Можно е неколкуте несогласувања да ви направат проблеми. Поработете на појасна комуникација со соработниците. Љубов: Саканата особа делува како

Дневен хороскоп: Ова е посебен ден за сите знаци

Дневен хороскоп: Ова е посебен ден за сите знаци

Дневен хороскоп: Ова е посебен ден за сите знаци ОВЕН Работа: Денеска некако сте дистанцирани и неконцентрирани. Се работите со половина од силите. Љубов: Партнерот очекува почнување сериозен разговор за вашиот однос. Здравје: Проблеми со грлото. БИК Работа: Можно е неколкуте несогласувања да ви направат проблеми. Поработете на појасна комуникација

Дневен Хороскоп

Дневен Хороскоп

Овој викенд започнува со Месечината која образува секстил со Јупитер и со тоа ќе започне една прекрасна подвижна енергија која од вас ќе бара да бидете активни цел ден, во потрага по авантури и возбудувања, а се’ во друштво на драги и над се луѓе со еднаков дух како што е вашиот. Не губете ниту миг, овој ден не се пропушта! Уживајте во добрите вибрации

Викенд хороскоп 25-26.05.2019

Викенд хороскоп 25-26.05.2019

Овен (21.03 – 20.04) Ова е доста интензивен викенд кој ќе биде богат со многу настани. Ќе бидете чуствителни, а расположението ќе ви биде променливо. Многу ќе контактирате и ќе разговарате, но резултатите нема да бидат поволни. Многу зависи од вашите лични аспекти, но и вие самите себе ќе се изненадувате. Бик (21.04 – 21.05) Со пријателите ќе ги поминувате