притисни ентер »

Првиот настап на „Спајс грлс“ катастрофа, разочарување за фановите
Првиот настап на „Спајс грлс“ катастрофа, разочарување за фановите

Првиот настап на „Спајс грлс“ катастрофа, разочарување за фановите

Даблин беше местото каде вчеравечер и официјално започна турнејата на еден од најпопуларните британски женски бендови Спајс грлс. Но, според пишувањата на медиумите, не поминало се како што и се очекувало, а фановите си заминале разочарани. По само неколку отпеани песни, на Твитер почнале да се појавуваат лоши коментари, кои се однесувале и на лошиот

Првиот настап на „Спајс грлс“ катастрофа, разочарување за фановите

Првиот настап на „Спајс грлс“ катастрофа, разочарување за фановите

Даблин беше местото каде вчеравечер и официјално започна турнејата на еден од најпопуларните британски женски бендови Спајс грлс. Но, според пишувањата на медиумите, не поминало се како што и се очекувало, а фановите си заминале разочарани. По само неколку отпеани песни, на Твитер почнале да се појавуваат лоши коментари, кои се однесувале и на лошиот

По Мадона, критики и за настапот на Спајс грлс

По Мадона, критики и за настапот на Спајс грлс

По критиките за настапот на Мадона на Евровизија во Тел Авив, фанови незадоволни и од лошиот настап на Спајс грлс. По социјалните мрежи има голем број на негативни коментари. „Нешто не е во ред со публиката на концертот на Спајс грлс, сите седат бидејќи немаат поим која песна се изведува оти озвучувањето е толку лошо“ е само еден од коментарите. Мелани

Првиот настап на Спајсици голем дебакл!

Првиот настап на Спајсици голем дебакл!

Даблин беше местото каде вчеравечер и официјално започна турнејата на еден од најпопуларните британски женски бендови Спајс грлс, но не поминало се како што и се очекувало, а фановите си заминале разочарани. По само неколку отпеани песни, на Твитер почнале да се појавуваат лоши коментари, кои се однесувале и на лошиот звук, но и на катастрофалната

Првиот настап на Спајсици голем дебакл!

Првиот настап на Спајсици голем дебакл!

Даблин беше местото каде вчеравечер и официјално започна турнејата на еден од најпопуларните британски женски бендови Спајс грлс, но не поминало се како што и се очекувало, а фановите си заминале разочарани. По само неколку отпеани песни, на Твитер почнале да се појавуваат лоши коментари, кои се однесувале и на лошиот звук, но и на катастрофалната

Spice Girls ја почнаа турнејата без Викторија Бекам

Spice Girls ја почнаа турнејата без Викторија Бекам

Spice Girls , без Викторија Бекам го одржаа првиот од 13 концерти , на кои го промовираат својот нов албум "Spice Up Your Life". Ема Бантон , Џери Хорнер, Мелани Браун и Мелани Чишолм или Baby, Ginger, Scary and Sporty Spice прв пат по седум години заедно настапија во Кроук Парк во Даблин, каде се одржа и спектакуларниот огномет. Речиси по две децении

„Спајс грлс“, без Викторија Бекам, ја започнаа турнејата

„Спајс грлс“, без Викторија Бекам, ја започнаа турнејата

Четири од петте пејачки на „Спајс грлс“ ја започнаа долгоочекуваната турнеја синоќа од Даблин. „Спајс грлс“, но без Викторија Бекам, го отвори својот прв од 13 концерти со песната Spice Up Your Life и шоу со огномет. Ема Бантон, Гери Хорнер, Мелани Браун и Мелани Чизхолм се појавија повторно заедно на сцена, за прв пат по седум години. Во февруари,

Големо очекување, уште поголемо разочарување: Првиот концерт на „Спајс грлс“ ги остави фановите во шок

Големо очекување, уште поголемо разочарување: Првиот концерт на „Спајс грлс“ ги остави фановите во шок

Големо очекување, уште поголемо разочарување: Првиот концерт на „Спајс грлс“ ги остави фановите во шок (ВИДЕО) Даблин беше местото каде вчеравечер и официјално започна турнејата на еден од најпопуларните британски женски бендови Spice Girls, но се чини обожавателите се разочараа. По само неколку песни, Твитер беше преполн со коментари за лошиот звук

Првиот концерт од турнејата на Spice Girls ги разочара обожавателите

Првиот концерт од турнејата на Spice Girls ги разочара обожавателите

Даблин беше местото каде вчеравечер и официјално започна турнејата на еден од најпопуларните британски женски бендови Spice Girls, но се чини обожавателите се разочараа. По само неколку песни, Твитер беше преполн со коментари за лошиот звук на стадионот и за лошото пеење на девојките, иако турнејата долго време се најавуваше и уште подолго време се

КОНЦЕРТ НА СПАЈС ГРЛС: Се појавија по 20 години и ја разочараа публиката, џабе фрлени 150 долари за билет

КОНЦЕРТ НА СПАЈС ГРЛС: Се појавија по 20 години и ја разочараа публиката, џабе фрлени 150 долари за билет

„Спајс грлс“, кои пред 20 години беа на врвот на музичката сцена, вчера во Даблин , местото од каде што официјално почна нивната турнеја, се чини ги разочараа обожавателите. По само неколку песни, Твитер беше преполн со коментари за лошиот звук на стадионот и за лошото пеење на девојките, иако турнејата долго време се најавуваше и уште подолго време