притисни ентер »

ВИДЕО | Има совршен рецепт за почетници: Како Џејми Оливер меси леб

ВИДЕО | Има совршен рецепт за почетници: Како Џејми Оливер меси леб

ВИДЕО | Има совршен рецепт за почетници: Како Џејми Оливер меси леб К. А. Пред 5 минути Фото: Профимедиа Дали некогаш сте се обиделе да замесите домашен леб, но на крајот ви изгледало како мачна и напорна работа? Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Британскиот готвач Џејми Оливер има фантастичен рецепт за домашен леб, кој вклучува само неколку