притисни ентер »

Најбараните фризури оваа есен: 9 идеи за инспирација и убава промена
Најбараните фризури оваа есен: 9 идеи за инспирација и убава промена

Најбараните фризури оваа есен: 9 идеи за инспирација и убава промена

Која ќе ја одберете вие? После сонцето, морето и летото, време е да ја освежите косата, а нема подобар начин да го направите тоа отколку да пробате нова фризура. Прашањето е само каква промена да направите и каква фризура да изберете. Во тоа може да ви помогнат есенските трендови. Некои фризури веќе се голем хит, а некои се предвидува дека ќе се носат