притисни ентер »

20-годишник тешко повреден во сообраќајна несреќа синоќа на булеварот Србија
20-годишник тешко повреден во сообраќајна несреќа синоќа на булеварот Србија

20-годишник тешко повреден во сообраќајна несреќа синоќа на булеварот Србија

Синоќа се случи тeшка сообраќајна незгода на булевар Србија. „На 10.06.2024 околу 21.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Србија“, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило „бмв“ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб од улично осветлување. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил возачот

Преполовено „БМВ“ во тешка сообраќајка во Скопје

Преполовено „БМВ“ во тешка сообраќајка во Скопје

Синоќа се случи тeшка сообраќајна незгода во скопската населба Кисела Вода, во непосредна близина на стадионот „Цементарница“. Според првичните информации возило марка „БМВ“ кое се движело со неприлагодена брзина изгубило контрола и се забило во метален столб. Екипи на противпожарната бригада во координација со службата на итна медицинска помош интервенираа

Страшна сообраќајка во Кисела Вода, возачот тешко повреден

Страшна сообраќајка во Кисела Вода, возачот тешко повреден

Дваесетгодишен скопјанец е тешко повреден во страотна сообраќајна несреќа која се случила синоќа на булеварот Србија. Полицијата информира дека вчера околу 21.30 часот во СВР Скопје е пријавено дека на булеварот Србија, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило  БМВ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб

Страшна сообраќајка во Кисела Вода, возачот тешко повреден

Страшна сообраќајка во Кисела Вода, возачот тешко повреден

Дваесетгодишен скопјанец е тешко повреден во страотна сообраќајна несреќа која се случила синоќа на булеварот Србија. Полицијата информира дека вчера околу 21.30 часот во СВР Скопје е пријавено дека на булеварот Србија, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило  БМВ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб

Страшна сообраќајка во Кисела Вода, возачот тешко повреден

Страшна сообраќајка во Кисела Вода, возачот тешко повреден

Дваесетгодишен скопјанец е тешко повреден во страотна сообраќајна несреќа која се случила синоќа на булеварот Србија. Полицијата информира дека вчера околу 21.30 часот во СВР Скопје е пријавено дека на булеварот Србија, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило  БМВ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб

[ВИДЕО/ФОТО]: Страшна сообраќајка вечерва во Скопје: Автомобил преполовен откако удрил во бетонски столб

[ВИДЕО/ФОТО]: Страшна сообраќајка вечерва во Скопје: Автомобил преполовен откако удрил во бетонски столб

Тешка сообраќајна незгода се случи вечерва во скопската населба Кисела Вода, во непосредна близина на стадионот „Цементарница“. Според првичните информации возило марка „БМВ“ кое се движело со неприлагодена брзина изгубило контрола и се забило во метален столб, објави „Скопје инфо“. На лице место интервенирале екипи на противпожарната бригада во координација

Со БМВ, 20 годишник, изгубил контрола и удрил во столб за улично осветлување-МВР со детали

Со БМВ, 20 годишник, изгубил контрола и удрил во столб за улично осветлување-МВР со детали

20 годишник со возило БМВ изгубил контрола и удрил во столб за улично осветлување во скопска Кисела Вода. Автомобилот е целосно уништен Од СВР скопје информираат дека вчера околу 21 часот и 30 минути било пријавено дека на булевар Србија 20 годишникот со иницијали Х.Б управувајќи го БМВ-то со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола и удрил во

20-годишник тешко повреден во сообраќајка синоќа на булевар Србија

20-годишник тешко повреден во сообраќајка синоќа на булевар Србија

Синоќа се случи тeшка сообраќајна незгода на булевар Србија. „На 10.06.2024 околу 21.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Србија“, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило „бмв“ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб од улично осветлување. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил возачот

Детали за страотната сообраќајка во Кисела Вода: 20-годишник е возачот кој е тешко повреден

Детали за страотната сообраќајка во Кисела Вода: 20-годишник е возачот кој е тешко повреден

Дваесетгодишно момче од Скопје е тешко повредено по страотната сообраќајна несреќа, што се случи синоќа на булевар Србија во Кисела Вода. – На 10.06.2024 околу 21.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Србија“, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило „бмв“ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб

Пожарникари и лекари го извлекувале возачот – тешка сообраќајка во Кисела Вода

Пожарникари и лекари го извлекувале возачот – тешка сообраќајка во Кисела Вода

Пожарна и итна помош интервенирале да го извадат возачот од автомобил кој возел со неприлагодена брзина и удрил во метален столб. Тешка сообраќајна несреќа се случила синоќа во Кисела Вода, во непосредна близина на стадионот „Цементарница“. Според првичните информации возило марка „БМВ“ кое се движело со неприлагодена брзина изгубило контрола и се