притисни ентер »

КОНОР ИСТЕПАЛ ПОЗНАТ ПЕЈАЧ: Ирецот продолжува да прави скандали
КОНОР ИСТЕПАЛ ПОЗНАТ ПЕЈАЧ: Ирецот продолжува да прави скандали

КОНОР ИСТЕПАЛ ПОЗНАТ ПЕЈАЧ: Ирецот продолжува да прави скандали

Контроверзниот ММА борец Конор Мекгрегор не престанува да прави скандали. Според медиумите во Италија, Ирецот го истепал италијанскиот диџеј и пејач Франческо Факинети, кој во своето обраќање до јавноста истакна дека тој и неговата сопруга биле во друштво на Мекгрегор повеќе од два часа и дека нападот се случил по тоа. – Ме нападна Конор Мекгрегор

Мекгрегор се дружел со италијански пејач, па го натепал

Мекгрегор се дружел со италијански пејач, па го натепал

Италијанските медиуми пренесуваат дека контроверсниот УФЦ борец, Конор Мекгрегор, го нападнал и повредил нивниот прославен пејач, Франеско Фачинети. Пејачот изјавил дека тој и неговата сопруга биле во друштво со Мекгрегор неколку часа, по што овој веројатно во пијана состојба го нападнал, а нормално и повредил. „Нападнат сум од страна на Мекгрегор

Скандал: Мекгрегор претепал италијански пејач во Рим!

Скандал: Мекгрегор претепал италијански пејач во Рим!

Италијанските медиуми објавија дека ирската УФЦ-ѕвезда Конор Мекгрегор го претепал италијанскиот пејач Франческо Фачинети. Италијанецот соопшти дека тој и неговата сопруга биле во друштво на Мекгрегор повеќе од два часа, по што се случил скандалот. „Нападнат сум од страна на Мекгрегор. Ми ја повреди устата и ми го скрши носот пред 10 луѓе. Ме нападна