притисни ентер »

Сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари
Сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари

Сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари

Романката Сорана Кирстеа мами воздишки на турнирот во Нинберг чекајќи го почетокот на Ролан Гарос. Освен тоа што се пласираше во полуфиналето на турнирот во Нинберг каде што во три сета ја победи Нина Стојановиќ, Романката Сорана Кирстеа се нашла во центар на медиумите заради нејзиниот секси изглед на споменатиот турнир. Кирстеа која важи за една од

Hајубaвa тенисерка во историјата на тенисот, сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари

Hајубaвa тенисерка во историјата на тенисот, сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари

Романката Сорана Кирстеа мами воздишки на турнирот во Нинберг чекајќи го почетокот на Ролан Гарос. Освен тоа што се пласираше во полуфиналето на турнирот во Нинберг каде што во три сета ја победи Нина Стојановиќ, Романката Сорана Кирстеа се нашла во центар на медиумите заради нејзиниот преубав изглед на споменатиот турнир. Кирстеа која важи за една

Се чека Ролан Гарос – Тенисерката во хеланки е главна атракција на турнирите:  „Луѓе, дали ова е најсекси опрема во историјата на тенисот?“

Се чека Ролан Гарос – Тенисерката во хеланки е главна атракција на турнирите: „Луѓе, дали ова е најсекси опрема во историјата на тенисот?“

Набргу следеле слики од 29. годишната тенисерка кои ги сиполниле социјалните мрежи, со коментари дека хеланките се полн погодок и дека се надеваат дека ќе ги носи на Ролан Гарос кој почнува оваа недела. Романката Сорана Кирстеа мами воздишки на турнирот во Нинберг чекајќи го почетокот на Ролан Гарос. Освен тоа што се пласираше во полуфиналето на турнирот

Игра тенис во хеланки, па ја „отепаа“ од снимање во задникот

Игра тенис во хеланки, па ја „отепаа“ од снимање во задникот

Романската тенисерка Сорана-Михаела Кирстеа мами воздишки поради својот стајлинг на ВТА-турнирот во Нирнберг, каде носи хеланки и изгледа навистина атрактивно. Таа е веќе во полуфиналето, а игра во црни хеланки благодарение на кои може да се забележат нејзините облини. Мажите сигурно уживаат во нејзината сексапилност, а доказ за тоа се режисерите,

Најсекси опрема во историјата на тенисот: Сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари

Најсекси опрема во историјата на тенисот: Сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари

Најсекси опрема во историјата на тенисот: Сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари (ВИДЕО) Романката Сорана Кирстеа мами воздишки на турнирот во Нинберг чекајќи го почетокот на Ролан Гарос. Освен тоа што се пласираше во полуфиналето на турнирот во Нинберг каде што во три сета ја победи Нина Стојановиќ, Романката Сорана Кирстеа се

Најсекси опрема во историјата на тенисот: Сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари

Најсекси опрема во историјата на тенисот: Сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари

Романката Сорана Кирстеа мами воздишки на турнирот во Нинберг чекајќи го почетокот на Ролан Гарос. Освен тоа што се пласираше во полуфиналето на турнирот во Нинберг каде што во три сета ја победи Нина Стојановиќ, Романката Сорана Кирстеа се нашла во центар на медиумите заради нејзиниот секси изглед на споменатиот турнир. Кирстеа која важи за една од

Најсекси опрема во историјата на тенисот: Сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари

Најсекси опрема во историјата на тенисот: Сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари

Романката Сорана Кирстеа мами воздишки на турнирот во Нинберг чекајќи го почетокот на Ролан Гарос. Освен тоа што се пласираше во полуфиналето на турнирот во Нинберг каде што во три сета ја победи Нина Стојановиќ, Романката Сорана Кирстеа се нашла во центар на медиумите заради нејзиниот секси изглед на споменатиот турнир. Кирстеа која важи за една од

НАЈПРОВОКАТИВНА ОПРЕМА ВО ИСТОРИЈАТА: Романката ги збудале фановите пред Роланс Гарос

НАЈПРОВОКАТИВНА ОПРЕМА ВО ИСТОРИЈАТА: Романката ги збудале фановите пред Роланс Гарос

Романката Сорана Кирстеа е главна атракција на турнирите во Лугано и во Нирнберг. Сорана Кирстеа игра одлично на турнирот во германскиот Нирнберг каде се пласира во полуфиналето, романската тенисерка се најде во центарот на вниманието не поради добрите игри, туку поради провокативната опрема во која настапува. Убавата Кирстеа играше во црни хеланки

Атрактивна тенисерка со совршениот задник ја „загреа“ атмосферата пред Ролан Гарос

Атрактивна тенисерка со совршениот задник ја „загреа“ атмосферата пред Ролан Гарос

Романската тенисерка Сорана Кристеа е главна атракцја на турнирот во Нирнберг. Иако игра одлично на турнирот во Германија, кадешто избори пласман во полуфинале, сепак Романката се појави во провокативна опрема во која настапува. Згодната Романка играше во црни хеланки, кои го истакнуваат нејзиниот совршен задник, а за тоа имаше забелешка и коментаторот

Сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари на Ролан Гарос

Сите со нетрпение чекаат да ги гледаат нејзините натпревари на Ролан Гарос

Романката Сорана Кирстеа мами воздишки на турнирот во Нинберг чекајќи го почетокот на Ролан Гарос. Освен тоа што се пласираше во полуфиналето на турнирот во Нинберг каде што во три сета ја победи Нина Стојановиќ, Романката Сорана Кирстеа се нашла во центар на медиумите заради нејзиниот секси изглед на споменатиот турнир. Кирстеа која важи за една од