притисни ентер »

Жизел ги збуни Американците и предизвика хаос во НФЛ со порака на Твитер
Жизел ги збуни Американците и предизвика хаос во НФЛ со порака на Твитер

Жизел ги збуни Американците и предизвика хаос во НФЛ со порака на Твитер

Сопругата на Том Брејди најави можен трансфер на најдобриот квотербек во поновата историја на НФЛ? Сопругите на спортските ѕвезди, особено ако и тие самите се популарни, често знаат да привлечат внимание со одредени потези, па така уште не стивнуваат реакциите по најавата за разделба на Мауро Икарди и жена му Ванда која го обвини за прељуба и од Инстаграм