притисни ентер »

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица
Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.(26) од село Иловица. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил пешакот, констатирани во Медицински центар Струмица,

Малолетничка со трактор прегазила пешак во Струмица

Малолетничка со трактор прегазила пешак во Струмица

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.(26) од село Иловица. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил пешакот, констатирани во Медицински центар Струмица,

Малолетно девојче возело нерегистриран трактор – тешко повредила пешак

Малолетно девојче возело нерегистриран трактор – тешко повредила пешак

Малолетно девојче од село Иловица управувала со нерегистриран трактор и згазила 26-годишен пешак. „На 10.6.2024 во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.(26) од село

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.(26) од село Иловица. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил пешакот, констатирани во Медицински центар Струмица,

Малолетничка управувала со трактор и прегазила пешак

Малолетничка управувала со трактор и прегазила пешак

0 Малолетничка која управала трактор, прегазила пешак во струмичко, информираат од Струмичката полиција. Според МВР, синоќа во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица

Малолетничка со трактор прегази пешак во Струмица

Вчера во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.(26) од село Иловица. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил пешакот, констатирани во Медицински центар Струмица,

Малолетничка со трактор прегазила пешак

Малолетничка со трактор прегазила пешак

Малолетничка која возела трактор, прегазила пешак во струмичко, информираат од Струмичката полиција. Според МВР, синоќа во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.(26)

Малолетничка со трактор прегазила пешак

Малолетничка со трактор прегазила пешак

На 10.06.2024 во 21.30 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на локален пат од брана „Иловица“ кон село Иловица, струмичко, трактор без регистарски ознаки, управуван од малолетничка од село Иловица, удрил во пешакот Н.К.(26) од село Иловица. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил пешакот, констатирани во Медицински центар