притисни ентер »

📹Француските медиуми ги нападнаа Мбапе и тимот: „Демаскирани“
📹Француските медиуми ги нападнаа Мбапе и тимот: „Демаскирани“

📹Француските медиуми ги нападнаа Мбапе и тимот: „Демаскирани“

2 Франција загуби со 2:1, па Шпанците за титулата континентален шампион ќе се борат со подобриот од мечот меѓу Англија и Холандија. Мбапе, кој веднаш по натпреварот призна дека настапот на ЕП му бил „неуспех“, беше пречекан на нож. Објавено е и видео од полувремето на кое може да се види како тој веќе менува дресови со шпански фудбалер како веќе да

Снимка од тунелот ги збесна Французите: Мбапе „кренал раце“ уште на полувреме

Снимка од тунелот ги збесна Французите: Мбапе „кренал раце“ уште на полувреме

Францускиот голгетер Килијан Мбапе се најде на удар на француските навивачи по разочарувачкиот пораз од Шпанија во полуфиналето на Еуро 2024. Имено, по мечот се појави видео снимка на која се гледа дека за време на паузата меѓу двете полувремиња, Мбапе место да се подготува за вториот дел и да најде начин како да ја победта Шпанија, тој менувал дрес