притисни ентер »

Топ вести

Хумор

Виц: Плавуша во секс-шоп

Виц: Плавуша во секс-шоп

Share Tweet Share Share Email Comments Плавуша влегува во секс-шоп: – Извинете, кој месец е произведен вибраторов? – На 15 јануари. – Аууу јарец, не сакам! Advertisements Share Tweet Share Share Email

Најпознатите фрази на нашите мајки

Најпознатите фрази на нашите мајки

„Имаш ли ти куќа?“, „Памет во главата..“, „Ќе го добиеш твоето кога ќе стигнеме дома!“ Овие фрази на мајките сигурно на сите им се добро познати. Во детството ни сметале, и често поради нив сме се лутеле или сме се чувствувале засрамено. Но сега кога сме возрасни и имаме свои деца, почнуваме да разбираме дека сепак тоа биле изрази на љубов и грижа

Виц: Бегство од лудница

Виц: Бегство од лудница

Share Tweet Share Share Email Comments Двајца луди решиле да побегнат од лудницата. Едниот му вели на другиот: – Излези надвор и проверете дали бодликавата жица е висока. – Зошто? – Ако е висока ќе се спуштиме под неа, ако е ниска ќе ја преминеме одозгора. Излегува вториот и по некое време се враќа, а првиот го прашува: – И, што дозна?! – Остај, нема

15 Случајни фотографии за луѓето со валкани мисли

15 Случајни фотографии за луѓето со валкани мисли

Многу работи не се онакви какви што изгледаат на прв поглед. Овие фотографии можеби ќе ви изгледаат перверзно, но погледнете малку подобро – на нив всушност сè (повеќе или помалку) е нормално.

Да се оженев за Скопјанка, досега ќе ми ги слечеше чорапите!

Да се оженев за Скопјанка, досега ќе ми ги слечеше чорапите!

Се омажила Прилепчанка за Скопјанец. Првата ноќ скопјанецот и вика: – Да се оженев за Скопјанка, досега ќе ми ги слечеше чорапите! Оваа Прилепчанкава му ги слекла чорапите! Скопјанецот после пак вика: – Да се оженев со Скопјанка досега ќе ме слечеше целиот. Прилепчанката зела и го расоблекла! Скопјанецот пак вика: – Да се оженев со Скопјанка досега

Свирете ја Зелени очи оти се ќе искршам….

Свирете ја Зелени очи оти се ќе искршам….

Седи Зајко у кафана пие и вика на музиката: – Свирете ја Зелени очи оти се ќе искршам. Лисицата го гледа и му вика : – Зајко ај седи мирен.Зајко ја гледа и и вика: – Што е мори ти ороспијо една ај излези надвор да те видам.Излегуваат надвор се слуша лупање трескање…влегува Зајко у кафаната ја фрла кожата од лисицата пред музиката и вика : – Свирете

Дата

Дата

Трпана влегува во секс-шоп: – Извинете, кога е произведен вибраторов? – На 15 јануари. – Аууу јарец, не сакам!