притисни ентер »

Извори

Vicoteka

Дедо Билдер
Дедо Билдер

Дедо Билдер

Јасно е дека многу луѓе ја направија истава шега на терен за фудбал или баскет, ама и кревањево не им оди лошо…

Проблем
Проблем

Проблем

Некој човек имал проблеми со ерекцијата, побарал совет од доктор и овој му препишал вијагра.. Човекот испил 3-4 апчиња наеднаш и нон стоп му бил дигнат.. Така тој срeќен ебел се што мрда жени, деца, комшии, сите сељаци по ред… Ама сега па имал проблем не може да го спушти… Отишол пак на доктор.. – Колку апчиња испи? – Па 3-4… – Ааа па ти си претерал…

Тројка

Тројка

Трпана му вели на Трпе: -Трпеее! Зошто се лутиш?! Нели идејата за тројка беше твоја? -Точно! Ама сепак мислев дека и јас ќе учествувам…

Вијагра

Вијагра

Купил Трпе вијагра и се враќа дома. Ја пие и му се дигнал, ама тамам Трпана се соблекла гола, му паднал… и оваа го прашува: – Еее, што му е сеа?! – Џабе вијаграта Трпано, те позна!

Чувството #703

Чувството #703

кога си на диета, а ти се јаде ти се плаче.

Реакција #651

Реакција #651

кога се правиш дека знаеш за што зборуваш.

Моментот #763

Моментот #763

кога случајно ќе лајкнеш слика од пред неколку месеци на некоја девојка…

Туторијал #310

Туторијал #310

Како правилно се сече краставица.

Задоволство

Задоволство

Жената му вели на мажот: – Душо, измислив начин како да чувствувам задоволство од сексот со тебе, иако сме 10 години во брак? – Како? – Ќе си плаќаш!

Цигла

Цигла

Најнова вест: – Влав скршил прозор од златара со цигла, и го украл цело злато, фатен кога се вратил по циглата.

Поведение

Поведение

Мајка му му вика на Трпе: – Те избркале од школо поради лошо поведение? Срам да ти е! Угледај се на татко ти! Него утре го пуштаат од затвор поради добро поведение!