притисни ентер »

Топ вести

Фудбал

Тухел и Нејмар едногласни: Знаевме дека нема да испаднеме!
Тухел и Нејмар едногласни: Знаевме дека нема да испаднеме!

Тухел и Нејмар едногласни: Знаевме дека нема да испаднеме!

64
Нејмар: Ние сме одличен тим и вистинско семејство!

Нејмар: Ние сме одличен тим и вистинско семејство!

12
Венгер ја одбил Барса, не сака да го наследи Сетиен

Венгер ја одбил Барса, не сака да го наследи Сетиен

15
Зарем е можно: Јуве и го понудил Роналдо на Барса, Венгер го откачил каталонскиот гигант…

Зарем е можно: Јуве и го понудил Роналдо на Барса, Венгер го откачил каталонскиот гигант…

5
Пашалиќ: Жал ми е за клубот, и за Бергамо, а ПСЖ може да ви даде гол во секој момент

Пашалиќ: Жал ми е за клубот, и за Бергамо, а ПСЖ може да ви даде гол во секој момент

18
Тухел: На јубилејот на клубот, едноставно мораше да одиграме ваков историски меч

Тухел: На јубилејот на клубот, едноставно мораше да одиграме ваков историски меч

3
Газдата на ПСЖ по пласманот во полуфинале на ЛШ: Нејмар и Мбапе остануваат во клубот!

Газдата на ПСЖ по пласманот во полуфинале на ЛШ: Нејмар и Мбапе остануваат во клубот!

4
Косовскиот шампион исфрлен од Европа поради заразени со коронавирус

Косовскиот шампион исфрлен од Европа поради заразени со коронавирус

42
Јувентус ѝ го понудил Роналдо на Барселона!?

Јувентус ѝ го понудил Роналдо на Барселона!?

2
Погледнете што им правеше вчера Нејмар на играчите на Аталанта 🎥

Погледнете што им правеше вчера Нејмар на играчите на Аталанта 🎥

26