Eurosport

06:00

Eurosport

06:00

Eurosport

06:00

Eurosport

06:00

Eurosport 2

06:00

Eurosport 2

06:00

Eurosport 2

06:00

Eurosport 2

06:00

Chan / Zheng - Kichenok / Savchuk (WTA Kuala Lumpur)

09:00

Chan / Zheng - Kichenok / Savchuk (WTA Kuala Lumpur)

09:00

Doosan Bears vs Lotte Giants

10:00

Hanwha Eagles vs LG Twins

10:00

NC Dinos vs Samsung Lions

10:00

SK Wyverns vs KIA Tigers

10:00

ITF Men / Women - Santa Margherita Di Pula

10:00

Soccer AM Preview show!

11:00

Soccer AM Preview show!

11:00

Soccer AM Preview show!

11:00

Soccer AM Preview show!

11:00

Soccer AM Preview show!

11:00

Yomiuri Giants vs Chunichi Dragons

11:00

Snooker World Championship in Sheffield

11:00

Snooker World Championship in Sheffield

11:00

Snooker World Championship in Sheffield

11:00

Snooker World Championship in Sheffield

11:00

Snooker World Championship in Sheffield

11:00

Snooker World Championship in Sheffield

11:00

Snooker World Championship in Sheffield

11:00

Snooker World Championship in Sheffield

11:00

Snooker World Championship in Sheffield

11:00

Formula 3 Silverstone - United Kingdom Grand Prix 2014 (Race 1)

11:10

Formula 3 Silverstone - United Kingdom Grand Prix 2014 (Race 1)

11:10

Formula 3 Silverstone - United Kingdom Grand Prix 2014 (Race 1)

11:10

Formula 3 Silverstone - United Kingdom Grand Prix 2014 (Race 1) (Sopcast)

11:10

Formula 3 Silverstone - United Kingdom Grand Prix 2014 (Race 1) (Sopcast)

11:10

Essendon Bombers vs St Kilda Saints

11:30

Essendon Bombers vs St Kilda Saints

11:30

Essendon Bombers vs St Kilda Saints

11:30

Essendon Bombers vs St Kilda Saints

11:30

Essendon Bombers vs St Kilda Saints

11:30

EPL Saturday Club

12:00

EPL Saturday Club

12:00

EPL Saturday Club

12:00

Ventforet Kofu vs Nagoya Grampus Eight

12:00

Ventforet Kofu vs Nagoya Grampus Eight

12:00

Ventforet Kofu vs Nagoya Grampus Eight

12:00

Ventforet Kofu vs Nagoya Grampus Eight

12:00

Ventforet Kofu vs Nagoya Grampus Eight

12:00

AC Milan Youth vs Anderlecht Youth

12:00

AC Milan Youth vs Anderlecht Youth

12:00

AC Milan Youth vs Anderlecht Youth

12:00

AC Milan Youth vs Anderlecht Youth

12:00

Hoptrans-Sirenos W vs Fortuna W

12:00

Belgium U18 vs Israel U18

12:00

Badminton Yonex Dutch International 2014 (1)

12:00

Badminton Yonex Dutch International 2014 (2)

12:00

Sporting Covilha vs Penafiel

12:15

Sporting Covilha vs Penafiel

12:15

Sporting Covilha vs Penafiel

12:15

Gornik Leczna vs GKS Belchatow

12:30

Gornik Leczna vs GKS Belchatow (SopCast)

12:30

Gaziantepspor vs Genclerbirligi

12:30

Gaziantepspor vs Genclerbirligi

12:30

El Pozo Murcia vs Inter Movistar

12:50

El Pozo Murcia vs Inter Movistar

12:50

El Pozo Murcia vs Inter Movistar

12:50

Football Focus

13:00

Football Focus

13:00

Soccer Saturday

13:00

Soccer Saturday

13:00

Soccer Saturday

13:00

Soccer Saturday

13:00

Soccer Saturday

13:00

Soccer Saturday

13:00

Soccer Saturday

13:00

German 2. Bundesliga Simulcast / Konferenz

13:00

German 2. Bundesliga Simulcast / Konferenz

13:00

German 2. Bundesliga Simulcast / Konferenz

13:00

German 2. Bundesliga Simulcast / Konferenz

13:00

German 2. Bundesliga Simulcast / Konferenz

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

Karlsruher SC vs 1. FC Union Berlin

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

TSV 1860 Munchen vs Arminia Bielefeld

13:00

Goverla Uzhgorod vs FC Illychivets Mariupol

13:00

Halep - Jovanovski (Romania - Serbia)

13:00

Halep - Jovanovski (Romania - Serbia)

13:00

Rus - Nara (Netherlands - Japan)

13:00

Rus - Nara (Netherlands - Japan)

13:00

Safarova - Errani (Czech Republic - Italy)

13:00

Safarova - Errani (Czech Republic - Italy)

13:00

Torro-Flor - U. Radwanska (Spain - Poland)

13:00

Torro-Flor - U. Radwanska (Spain - Poland)

13:00

Vesnina - Ormaechea (Russia - Argentina)

13:00

Vesnina - Ormaechea (Russia - Argentina)

13:00

PDC German Darts Masters 2014

13:00

PDC German Darts Masters 2014

13:00

Kuzbass vs Dynamo Krasnodar

13:00

Kuzbass vs Dynamo Krasnodar

13:00

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Leicester City vs Queens Park Rangers

13:15

Beijing Guoan vs Shandong Luneng

13:30

Beijing Guoan vs Shandong Luneng

13:30

Churchill Brothers vs United Sikkim FC

13:30

Lokomotiv Moscow vs Terek Groznyi

13:30

Lokomotiv Moscow vs Terek Groznyi

13:30

Lokomotiv Moscow vs Terek Groznyi

13:30

Lokomotiv Moscow vs Terek Groznyi

13:30

Lokomotiv Moscow vs Terek Groznyi

13:30

Lokomotiv Moscow vs Terek Groznyi (SopCast)

13:30

Lokomotiv Moscow vs Terek Groznyi (SopCast)

13:30

Lokomotiv Moscow vs Terek Groznyi (SopCast)

13:30

Lokomotiv Moscow vs Terek Groznyi (SopCast)

13:30

Liverpool Youth vs Celtic Youth

13:30

Ferrer - Wawrinka (ATP Monte Carlo)

13:30

Ferrer - Wawrinka (ATP Monte Carlo)

13:30

Ferrer - Wawrinka (ATP Monte Carlo)

13:30

Kharkiv vs Krasnoperekopsk

13:30

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC (sopcast)

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC (Sopcast)

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC (Sopcast)

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC (Sopcast)

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC (Sopcast)

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC (Sopcast)

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC (Sopcast)

13:45

Tottenham Hotspur vs Fulham FC (streamtorrent)

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

Motherwell FC vs Celtic

13:45

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

SM Caen vs AJ Auxerre

14:00

Elversberg vs 1. FC Heidenheim 1846

14:00

MSV Duisburg vs Vfl Osnabruck

14:00

RB Leipzig vs SV Darmstadt 98

14:00

RB Leipzig vs SV Darmstadt 98

14:00

Larsson - Lertcheewakarn (Sweden - Thailand)

14:00

Larsson - Lertcheewakarn (Sweden - Thailand)

14:00

Fakel Novyi Urengoy vs Lokomotiv Novosibirsk

14:00

Fakel Novyi Urengoy vs Lokomotiv Novosibirsk

14:00

Gazprom Yugra vs Gubernija Nizhny Novgorod

14:00

Perm vs Dinamo Moscow

14:00

Guangzhou Evergrande FC vs Shanghai Shenhua

14:00

Lombard Papa vs Gyori ETO FC

14:00

Potsdam W vs VFL Wolfsburg W

14:00

Auto GP Le Castellet - France Grand Prix 2014 (Race 1)

14:00

Formula 3 Silverstone - United Kingdom Grand Prix 2014 (Race 2)

14:10

Formula 3 Silverstone - United Kingdom Grand Prix 2014 (Race 2) (sopcast)

14:10

Lyon vs Tarbes

14:30

FC Lathi vs HJK Helsinki

15:00

AC Chievo Verona vs US Sassuolo

15:00

AC Milan vs AS Livorno

15:00

AC Milan vs AS Livorno

15:00

AC Milan vs AS Livorno

15:00

AC Milan vs AS Livorno

15:00

AC Milan vs AS Livorno

15:00

AC Milan vs AS Livorno

15:00

Atalanta Bergamo vs Hellas Verona

15:00

Atalanta Bergamo vs Hellas Verona

15:00

Catania vs Sampdoria

15:00

Catania vs Sampdoria

15:00

Catania vs Sampdoria

15:00

Catania vs Sampdoria

15:00

Catania vs Sampdoria

15:00

Genoa vs Cagliari

15:00

Italian Serie A Simulcast / Diretta Gol

15:00

Italian Serie A Simulcast / Diretta Gol

15:00

Lazio vs Torino FC

15:00

Lazio vs Torino FC

15:00

Lazio vs Torino FC

15:00

Lazio vs Torino FC

15:00

Lazio vs Torino FC

15:00

Parma vs Inter Milan

15:00

Parma vs Inter Milan

15:00

Parma vs Inter Milan

15:00

Parma vs Inter Milan

15:00

Parma vs Inter Milan

15:00

Parma vs Inter Milan

15:00

Udinese vs Napoli

15:00

Udinese vs Napoli

15:00

Udinese vs Napoli

15:00

Udinese vs Napoli

15:00

Udinese vs Napoli

15:00

Udinese vs Napoli

15:00

Klaipeda vs Sudova Marijampole

15:00

Akhisar Belediyespor vs Kayserispor

15:00

Birmingham City W vs Tyreso W

15:00

AC Milan Youth vs Fenerbahce Youth

15:00

Fenerbahce Ulker vs Trabzonspor

15:00

Federer - Djokovic (ATP Monte Carlo)

15:00

Federer - Djokovic (ATP Monte Carlo)

15:00

Federer - Djokovic (ATP Monte Carlo)

15:00

ITF Men - Doha

15:00

Bertens - Doi (Netherlands - Japan)

15:00

Kvitova - Giorgi (Czech Republic - Italy)

15:00

Kvitova - Giorgi (Czech Republic - Italy)

15:00

Makarova - Irigoyen (Russia - Argentina)

15:00

Makarova - Irigoyen (Russia - Argentina)

15:00

European Le Mans Series - 4 hours of Silverstone

15:00

FIA WTCC - Le Castellet, France (Qualifying)

15:00

Oyonnax vs Toulouse

15:00

Sharks vs Cheetahs

15:00

Lietuvos Rytas vs TonyBet

15:10

PFK Lokomotiv Plovdiv vs PFK Botev Plovdiv

15:15

Borussia Dortmund vs FSV Mainz 05

15:30

Borussia Dortmund vs FSV Mainz 05

15:30

Borussia Dortmund vs FSV Mainz 05

15:30

Borussia Dortmund vs FSV Mainz 05

15:30

Borussia Dortmund vs FSV Mainz 05

15:30

Borussia Dortmund vs FSV Mainz 05

15:30

Borussia Dortmund vs FSV Mainz 05

15:30

Borussia Dortmund vs FSV Mainz 05

15:30

Eintracht Braunschweig vs Bayern Munchen

15:30

Eintracht Braunschweig vs Bayern Munchen

15:30

Eintracht Braunschweig vs Bayern Munchen

15:30

Eintracht Braunschweig vs Bayern Munchen

15:30

Eintracht Braunschweig vs Bayern Munchen

15:30

Eintracht Braunschweig vs Bayern Munchen

15:30

Eintracht Braunschweig vs Bayern Munchen

15:30

Eintracht Braunschweig vs Bayern Munchen

15:30

FC Augsburg vs Hertha BSC Berlin

15:30

FC Augsburg vs Hertha BSC Berlin

15:30

FC Augsburg vs Hertha BSC Berlin

15:30

FC Augsburg vs Hertha BSC Berlin

15:30

German Bundesliga Simulcast / Konferenz Live

15:30

SC Freiburg vs Borussia Monchengladbach

15:30

SC Freiburg vs Borussia Monchengladbach

15:30

SC Freiburg vs Borussia Monchengladbach

15:30

SC Freiburg vs Borussia Monchengladbach

15:30

SC Freiburg vs Borussia Monchengladbach

15:30

SC Freiburg vs Borussia Monchengladbach

15:30

Werder Bremen vs TSG Hoffenheim

15:30

Werder Bremen vs TSG Hoffenheim

15:30

Werder Bremen vs TSG Hoffenheim

15:30

Werder Bremen vs TSG Hoffenheim

15:30

Werder Bremen vs TSG Hoffenheim

15:30

Werder Bremen vs TSG Hoffenheim

15:30

Pune FC vs East Bengal FC

15:30

Serbia U18 vs China U18

15:30

Zebre vs Edinburgh

15:30

Dinamo Minsk vs FC Minsk

16:00

Slovan Liberec vs Slovacko

16:00

Znojmo vs Banik Ostrava

16:00

Nottingham Forest FC vs Birmingham City

16:00

Nottingham Forest FC vs Birmingham City

16:00

Nottingham Forest FC vs Birmingham City

16:00

Watford FC vs Ipswich Town

16:00

Aston Villa vs Southampton FC

16:00

Aston Villa vs Southampton FC

16:00

Aston Villa vs Southampton FC

16:00

Aston Villa vs Southampton FC

16:00

Aston Villa vs Southampton FC

16:00

Cardiff City vs Stoke City

16:00

Cardiff City vs Stoke City

16:00

Cardiff City vs Stoke City

16:00

Cardiff City vs Stoke City

16:00

Cardiff City vs Stoke City

16:00

Cardiff City vs Stoke City

16:00

Newcastle United vs Swansea City FC

16:00

Newcastle United vs Swansea City FC

16:00

Newcastle United vs Swansea City FC

16:00

Newcastle United vs Swansea City FC

16:00

Newcastle United vs Swansea City FC

16:00

Newcastle United vs Swansea City FC

16:00

West Ham United vs Crystal Palace

16:00

West Ham United vs Crystal Palace

16:00

West Ham United vs Crystal Palace

16:00

West Ham United vs Crystal Palace

16:00

West Ham United vs Crystal Palace

16:00

Paksi SE vs Debrecen

16:00

Hapoel Kiryat Shmona vs Hapoel Tel Aviv

16:00

Spartaks vs FC Jurmala

16:00

FC Vaslui vs ASC Corona Brasov

16:00

FK Anzhi Makhachkala vs FK Zenit St. Petersburg

16:00

FK Novi Pazar vs FK Crvena Zvezda Beograd

16:00

Osasuna vs Valencia CF

16:00

Shakhtar Donetsk vs Metalurg Donetsk

16:00

Juventus vs Nevezis

16:00

Siauliai vs Lietkabelis

16:00

Pieno zvaigdes Pasvalys vs Neptunas

16:00

Karpat vs Tappara

16:00

Latvia vs Russia

16:00

Rola - Michon (ATP Challenger Sao Paulo 2)

16:00

Arvidsson - Kumkhum (Sweden - Thailand)

16:00

Norsko vs Turecko

16:00

Norway U20 W vs Turkey U20 W

16:00

London Wasps vs Gloucester

16:15

FC Austria Wien vs WAC Sankt Andra

16:30

ASS Sale vs WAF Widad Fez

16:30

Krka vs FC Koper

16:30

NK Domzale vs NK Celje

16:30

Enel Brindisi vs Sidigas Avellino

16:30

B. Bryan / M. Bryan - Nestor / Zimonjic (ATP Monte Carlo)

16:30

Rugby Final ME for 18 years

16:30

Paris vs MKB Veszprem KC

16:30

FC Porto B vs SL Benfica B

17:00

BK Imos Brno W vs VALOSUN KP Brno W

17:00

ZVVZ USK Praha W vs Sokol Hradec Kralove W

17:00

Skelleftea vs Farjestads

17:00

Podlipnik-Castillo - Duckworth (ATP Challenger Santiago)

17:00

USAP Perpignan vs RC Toulon

17:00

Mladost Marina Kastela vs HAOK Mladost

17:00

Fatra Zlin vs Euro Sitex Pribram

17:00

VK Slavia EU Bratislava W vs VK Doprastav Bratislava W

17:00

Stormers vs Lions

17:05

Palestino vs Deportes Iquique

17:30

Rangers Talca vs Audax Italiano

17:30

BBC Final Score

17:30

Dutra Silva - Elias (ATP Challenger Sao Paulo 2)

17:30

ERC Ingolstadt vs Kolner Haie

17:45

Ujpest vs Fehervar

18:00

Gil Vicente vs Estoril

18:00

UD Levante vs Getafe CF

18:00

Hercules Alicante vs Cordoba CF

18:00

Lugo vs SD Ponferradina

18:00

Bursaspor vs Elazigspor

18:00

Galatasaray vs Kasimpasa SK

18:00

CEZ Basketball Nymburk vs NH Ostrava

18:00

BK Jekabpils vs Liepaja/Triobet

18:00

Pereira - Bacsinszky (Brazil - Switzerland)

18:00

Deutsche Tischtennis Liga

18:00

RhonSprudel Fulda Maberzell vs 1.FC Saarbrucken

18:00

Rotherham Titans vs Leeds Carnegie

18:00

HC Metalurg vs THW Kiel

18:00

Czech Republic U20 W vs Israel U20 W

18:00

VK Dukla Liberec vs VK Jihostroj Ceske Budejovice

18:00

VK MIRAD PU Presov vs Spartak VKP Myjava

18:00

Real Madrid B vs SD Eibar

18:15

Sardegna Sassari vs Acea Roma

18:15

Chelsea vs Sunderland

18:30

Hull City vs Arsenal

18:30

Hamburg SV vs VFL Wolfsburg

18:30

Maccabi Haifa FC vs Hapoel Beer Sheva

18:30

Juventus vs Bologna FC

18:30

CFR Cluj vs Ceahlaul Piatra Neamt

18:30

Partizan Belgrade vs FK Jagodina

18:30

Brooklyn Nets vs Toronto Raptors

18:30

Sorensen - De Bakker (ATP Challenger Santiago)

18:30

Bruiser Kromeriz vs Brno

18:30

Biarritz vs CA Brive

18:30

Grenoble vs Aviron Bayonnais

18:30

Racing Metro vs ASM Clermont Auvergne

18:30

Puerto Sagunto vs BM La Rioja

18:30

FC Admira vs Red Bull Salzburg

19:00

FC Wacker Innsbruck vs FC Magna Wiener Neustadt

19:00

SK Sturm Graz vs SV Ried

19:00

NK Osijek vs HNK Rijeka

19:00

NK Zadar vs RNK Split

19:00

CD Cuenca vs Barcelona SC

19:00

Universidad Catolica vs LDU Quito

19:00

WAC Casablanca vs Chabab Rif Al Hoceima

19:00

Miedz Legnica vs ARKA Gdynia

19:00

Barcelona B vs Girona FC

19:00

Rincon vs Palencia

19:00

Estonia U18 vs Spain U18

19:00

Pella / Schwartzman - Gonzalez / Molteni (ATP Challenger Sao Paulo 2)

19:00

Ramirez Hidalgo / Skugor - Cerretani / Siljestrom (ATP Challenger Sarasota)

19:00

Golf RBC Heritage

19:00

Mad Croc Fuenlabrada vs Gipuzkoa Basket

19:15

Connacht vs Munster

19:15

Rhein-Neckar Lowen vs FC Barcelona Intersport

19:15

Zavcr vs Maribor

19:30

KV Mechelen vs KV Kortrijk

20:00

Leuven vs Oostende

20:00

Lierse vs Oostende

20:00

RAEC Mons vs Leuven

20:00

Royal Charleroi vs Cercle Brugge

20:00

Royal Charleroi vs Club Brugge KV

20:00

Waasland Beveren vs AA Gent

20:00

Universidad de Concepcion vs Universidad Chile

20:00

Kaposvar vs Szombathelyi Haladas

20:00

Union Comercio vs Club Sporting Cristal

20:00

ND Gorica vs Triglav

20:00

Atletico Madrid vs Elche CF

20:00

Real Sociedad vs Espanyol

20:00

CD Mirandes vs UD Las Palmas

20:00

Zielona Gora vs Trefl Sopot

20:00

Garin / Jarry - Aguillar / Podlipnik-Castillo (ATP Challenger Santiago)

20:00

Krajinovic - Melzer (ATP Challenger Sarasota)

20:00

Goncalves - Bencic (Brazil - Switzerland)

20:00

Nantes W vs Mulhouse W

20:00

NK Rudar Velenje vs NK Olimpija Ljubljana

20:05

Mlada Boleslav vs Jablonec

20:15

OS Belenenses Lisbon vs Sporting Lisbon

20:15

Club Nacional de Football vs Cerro Largo F.C.

20:30

Danubio vs Racing Montevideo

20:30

Sud America vs River Plate

20:30

Scott Quigg vs Tshifhiwa Munyai

20:30

SkySports Fight Night

20:30

Piacenza W vs Novara W

20:30

Paris vs Bordeaux

20:35

Paris Saint Germain vs Olympique Lyon

21:00

Maghreb Fez vs OCS Olympique de Safi

21:00

AC Fiorentina vs AS Roma

21:00

Toronto Marlies vs Rochester Americans

21:00

Chicago Blackhawks vs St.Louis Blues

21:00

Wozniak - Cepelova (Canada - Slovak Republic)

21:00

Golf Greater Gwinnett Championship

21:00

Golden State Warriors vs LA Clippers

21:30

Chicago Fire vs New England Revolution

22:00

Philadelphia Union vs Houston Dynamo

22:00

ITF Women - Dothan

22:00

Rosario Central vs Estudiantes La Plata

22:10

Huila vs Uniautonoma

22:15

Union Espanola vs O Higgins

22:30

CD Universidad San Martin vs UTC Cajamarca

22:30

Stephens - Garcia (USA - France)

22:30

CSD Independiente vs CD El Nacional

23:00

Independiente del Valle vs EL Nacional

23:00

French Magazine Jour de Foot

23:00

Albany Devils vs Springfield Falcons

23:00

Bouchard - Kucova (Canada - Slovak Republic)

23:00

UFC on Fox Preliminaries

23:00

Quilmes vs Club Olimpo de Bahia

23:10

Fluminense FC RJ vs Figueirense FC

23:30

SC Internacional vs Vitoria Salvador

23:30

BBC Match of the Day

23:30

Colorado Rapids vs San Jose Earthquakes

00:00

Club America Mexico vs Queretaro FC

00:00

M-Maceiras - Lorenzi (ATP Challenger San Luis Potosi)

00:00

Millonarios vs Tolima

00:30

Kosakowski - Kyrgios (ATP Challenger Sarasota)

00:30

Keys - Cornet (USA - France)

00:30

The Football League Show

00:50

Union La Calera vs Huachipato

01:00

Vancouver Whitecaps vs LA Galaxy

01:00

Atlanta Hawks vs Indiana Pacers

01:00

Hamilton Bulldogs vs Syracuse Crunch

01:00

Hartford Wolf Pack vs Bridgeport Sound Tigers

01:00

Hershey Bears vs Adirondack Phantoms

01:00

Lake Erie Monsters vs Grand Rapids Griffins

01:00

Portland Pirates vs St. Johns IceCaps

01:00

Utica Comets vs Wilkes-Barre/Scranton

01:00

Worcester Sharks vs Providence Bruins

01:00

Columbus Blue Jackets vs Pittsburgh Penguins

01:00

Binghamton Senators vs Norfolk Admirals

01:05

San Lorenzo vs Newells Old Boys

01:30

Columbus Crew vs DC United

01:30

Chapecoense AF vs Coritiba FC

02:00

Monterrey vs Veracruz

02:00

Pachuca vs Puebla

02:00

Santos Laguna vs Jaguares De Chiapas

02:00

Chicago Wolves vs Milwaukee Admirals

02:00

Oklahoma City vs Iowa Wild

02:00

Rockford IceHogs vs Charlotte Checkers

02:00

Texas Stars vs Abbotsford Heat

02:00

UFC on Fox: Werdum vs Browne

02:00

Bolivar vs Club The Strongest

02:15

FC Dallas vs Toronto FC

02:30

Kansas City vs Montreal Impact

02:30

Menendez-Maceiras / Velotti - King / Spir (ATP Challenger San Luis Potosi)

02:30

Patriotas vs Atletico Nacional

02:45

Club Leones Negros vs Tigres

03:05

Real Salt Lake vs Portland Timbers

03:30

Memphis Grizzlies vs Oklahoma City Thunder

03:30

Minnesota Wild vs Colorado Avalanche

03:30

Bernard Hopkins vs Beibut Shumenov

03:30

Atlante vs Tijuana

04:00

Atlas vs Toluca

04:00

Chivas USA vs Seattle Sounders FC

04:30

Последни вести